گزینه تایید مدارک لازم به منظور پذیرش نهایی انتخاب و رسید دریافت شود.

تهران ثبت، برند تجاری ثبت شده بوده و هرگونه کپی برداری از محتویات این پورتال، ممنوع و قابل پیگرد قانونی است.

دو برگ تقاضانامه ثبت شرکت در استان تهران؛ دو برگ شرکت‌نامه رسمی؛ دو جلد از اساسنامه شرکت؛ دو نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت‌مدیره؛ فتوکپی شناسنامه همه شرکا و مدیران شرکت؛ آگهی روزنامه رسمی برای افراد حقوقی؛ تقویم‌نامه سرمایه غیرنقدی توسط شرکا.

پس زمانی که به عنوان انجام امور تجاری قصد فعالیت دارید باید طبق قوانین ثبت شرکتها مجموعه ای با این موضوع داشته باشید تا بتوانید از مزایایی همچون کارتهای معروف به بازرگانی به صورت حقوقی بهره مند شوید.

گفتنی است که راه‌اندازی شرکت در تهران در این محله‌ها بسیار متداول است. دلیل آن نیز دسترسی راحت‌تر مشتریان به این مناطق است. گفتنی است که دفتر موسسه‌های ثبت شرکت در تهران نیز عمدتاً در این قسمت هستند.

برخلاف توضیحات رایج از مراحل ثبت که صرفا توضیحاتی کوتاه و کلی هستند ما تصمیم گرفتیم که طریقه ورود اطلاعات در سامانه را به شکل کاربردی از زمان تصمیم به شروع کسب و کار تا پایان مراحل برای شما هم به صورت تصویری و هم به تفضیل توضیح دهیم. با ما تا انتها همراه باشید.


همه ی فعالیت های شرکت ها باید در عرصه تجاری و بازرگانی که در کشور مجاز است، انجام بگیرد.

ثبت شرکت مقالات جامع تعرفه و هزینه ثبت شرکت در سال ۱۴۰۰

در صورتی که نام مربوطه تایید شود، باید مدارک لازم را برای اداره ارسال نمایید. این مدارک عبارتند از : اوراق شرکت با امضاء، فیش های بانکی مربوطه و…

سلام.۶ ساله از تو اداره پنجم اجرای ثبت خیابون قائم مقام پرونده دارم شماره ۱۸ رقمی پرونده بدون ممیز رو وارد میکنم خطا میده که پرونده تو واحد اجرا یافت نشد ۱۹ روز هم مراجعه قبلی میگذره لطفا راهنمایی کنید اداره پنجم و ریاست اصلا پاسخگوی تلفن هاشون نیستن خدا رو خوش نمیاد از شهرستان چطور برم برای یه سوال پرسیدن؟

راهنمای ثبت اینترنتی شرکت در سامانه شامل دو مرحله می باشد:

ارائه وکالتنامه ( در صورتی که وکیل به انجام کارهایتان پرداخته است)

بازاریابی های مجاز ( بازاریابی هایی مانند برخی از انواع بازاریابی هرمی غیز مجاز هستند.)

اداره کل ثبت شرکت ‌های تهران در خیابان میرداماد، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک ۲۷۵ واقع شده است. برای تاسیس شرکت در استان تهران علاوه بر این اداره می‌توانید به دفاتر پیشخوان دولت نیز مراجعه نمایید.