بایگانی‌های ثبت برند Ssaa Ir

سایت مربوط به این سازمان یعنی سایت ثبت من my.ssaa.ir به گونه ای طراحی شده است که بتواند بخش زیادی از خدمات این سازمان که به آن ها اشاره کردیم را به صورت غیر حضوری و اینترنتی به کاربران ارائه دهد. با توجه به آنچه گفته شد، در این مقاله به معرفی سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک پرداخته و پس از توضیح نحوه ورود به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در مورد امکانات سامانه اداره ثبت اسناد و املاک صحبت خواهیم ثبت برند تجاری نمود. در قسمت مرکز مالکیت معنوی سایت اداره ثبت اسناد و املاک، کلیه امکانات مربوط به ثبت مالکیت های فکری و استعلام های مربوط به آن برای کاربران این حوزه فراهم شده. در ادامه به توضیح امکانات این بخش از سایت سازمان ثبت اسناد و املاک می پردازیم. البته این سایت در ابتدا که اجرا شد، قابلیت های کمی داشته و تعداد اندکی از خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را به صورت انلاین در اختیار کاربران قرار می داد.

ssaa. ir

همچنین، در این بخش توضیحاتی مربوط به اظهارنامه اختراع و نحوه تکمیل آن به افراد داده شده اند که برای افراد بسیار مفید خواهند بود. یکی از خدمات بسیار خوب در سامانه ثبت سازمان اسناد و املاک تغییرات شرکت کشور این است که افراد می توانند از ممنوع الخروج بودن خود و یا دیگران مطلع شوند. برای استعلام ممنوع الخروجی بودن لازم است که یک سری اطلاعات هویتی در فرم استعلام ممنوع الخروجی وارد شوند.

سند وکالت فروش مالکیت مادی اختراع

صدور کلیه گواهینامه های ایزو با کد قابل استعلام و حداقل زمان ممکن با توجه به فعالیت شما و ارسال مشاور و استقرار سیستم ایزوی مربوطه. برای اطلاع از حقوق ثبت اختراع، پیشنهاد میکنیم مقاله یحق اختراع چیسترا مطالعه کنید. با به ثبت رساندن اختراع می‌توان از مزایا و تسهیلات ارائه شده برای شرکت های فناور و دانش بنیان استفاده نمود.

برای اطلاع از خدمات و امکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، بخش بعدی مقاله را مطالعه نمایید. چنانچه فردی قصد داشته باشد تا اختراع، علامت تجاری یا طرح صنعتی متعلق به خود را در سایت اداره ثبت اسناد و املاک ثبت نماید، ابتدا لازم است تا از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل نماید. بانک های اطلاعاتی سایت سازمان ثبت اسناد و املاک، امکان استعلام علائم تجاری، اختراعات و طرح های صنعتی که در گذشته در این اداره ثبت شده اند را برای این گروه از اشخاص فراهم کرده است.

  • برای اطلاع از خدمات و امکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، بخش بعدی مقاله را مطالعه نمایید.
  • ✔️اشخاص از سراسر ایران می توانند از طریق این پایگاه به آدرس iripo.ssaa.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت اختراع را انجام دهند که در متن مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است .
  • یکی از بخش هایی که در میز خدمت این سازمان وجود دارد، بخش ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد.
  • البته تعدادی از خدمات این سامانه هم بدون نیاز به ثبت نام قابل دسترسی هستند.

اولین روش برای استعلام ثبت اختراع این است که شما انجام این وظیفه را به شرکت‌هایی ه در زمینه ثبت شرکت و ثبت اختراع فعالیت دارند، بسپارید. این افراد با داشتن تخصص و تجربه در این زمینه می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن از اختراع مورد نظر شما استعلام گرفته و نتیجه‌ای قطعی را به شما اعلام کنند. ✔️اشخاص از سراسر ایران می توانند از طریق این پایگاه به آدرس iripo.ssaa.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت اختراع را انجام دهند که در متن مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است . در کادر مربوط به موضوع فعالیت، نوع فعالیت و وضعیت مجوز و مدت فعالیت را براساس اینکه محدود یا نامحدود است انتخاب کنید. در شرح فعالیت نیز اگر در رابطه با موضوع فعالیت نیاز به توضیح باشد توضیحات لازم را وارد نمایید. سپس با کلیک بر روی گزینه ی گام بعدی وارد صفحه ی اطلاعات مرکز اصلی شوید.

ورود به سامانه ثبت من My Ssaair

«صورتجلسات تغییرات»، «اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی»، «رهگیری درخواست»، «اظهارنامه پلمب دفاتر قانونی»، «ثبت درخواست تاسیس»، «کد فراگیر اتباع خارجی» خدماتی هستند که در این بخش ارائه می شوند. با ورود به این بخش نیز خدمات «استعلام ممنوع الخروجی»، «پیگیری پرونده اجرا» را دریافت خواهید کرد. باید ان کد را وارد کرده و یک رمز عبور برای حساب کاربری تان انتخاب نمایید. البته توجه داشته باشید که برای استفاده از بیش تر خدمات این سامانه باید ابتدا در آن ثبت نام کنید. پس اگر هنوز در این سایت ثبت نام خود را انجام نداده اید، در ادامه نحوه ثبت نام در این سامانه را مطالعه کنید. تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه حقوقی آگاه ثبت می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

بنابراین هر یک از متقاضیان با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون سردفتری به آدرس iripo.ssaa.ir، می‌توانند درخواست خود برای شرکت در این آزمون را در این سامانه ثبت کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند. سامانه آزمون سردفتری به نشانی iripo.ssaa.ir بوده و امکان ثبت نام داوطلبان در آزمون سر دفتری را فراهم می کند. همچنین برای مشاهده نتایج اولیه، دعوت به مصاحبه و در آخر اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری ثبت شرکت می بایست به سایت آزمون سردفتری اسناد و املاک مراجعه نمود. جهت آموزش کامل ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها “irsherkat.ssaa.ir” به سایت ثبت شرکت نیک مراجعه نمایید. ✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد، برای دریافت اظهارنامه باید از طریق سایت ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی اقدام کرد. سامانه جام اصلی، سامانه ای است که برای آموزش الکترونیکی و مجازی این سازمان قابل دسترس می باشد.

نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید. همچنین پنج نام پیشنهادی نیز باید برای شخصیت حقوقی با توجه به قواعد تعیین نام شرکت های تجاری در نظر بگیرید که به ترتیب اولویت تان در سامانه بنویسید . به طور کلی اشخاص باید حساب ها ، صورت های ملی و … خود را به اداره امور مالیاتی ارائه دهند در غیر این صورت جرائمی برای آن ها به دنبال خواهد داشت . سامانه مدیریت اطلاعات و مستند سازی املاک دولتی در واقع یک سامانه ای است که اقدام به اطلاع رسانی می کند و اطلاعات مورد نیاز املاک دولتی را در خود منتشر می کند. در این سامانه امکان دسترسی عموم مردم به اخبار و اطلاعیه ها وجود دارد.

سامانه جام فردی، یک سامانه ارتباطی میان پرسنل با مدیریت آموزش سازمان ثبت اسناد و املاک می باشد. سامانه جام فردی با هدف بهبود فرآیندهای نظرسنجی، برنامه ریزی، نیاز سنجی و اجرا و افزایش اثربخشی دوره های آموزشی روی کار آمده است. یکی دیگر از بخش هایی که در سامانه سازمان اسناد و املاک کشور ارائه شده است، بخش املاک در این سامانه است. در این قسمت، امکانات مختلفی به افراد ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. مطابق تصویر زیر، مرورگر دستگاه خود را باز کرده و عبارت سایت سازمان ثبت اسناد و املاک را جست و جو نمایید. گام بعدی از مراحل ثبت شرکت مربوط به نام و اطلاعات شخص حقوقی است که در آن نام های درخواستی ثبت می شود.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. این سامانه از سه بخش مختلف سامانه جام اصلی، سامانه جام فردی و سامانه مدرسین تشکیل شده است. در بخش بیانیه سطح توافقات خدمات امکان مشاهده بیانیه تصویب شده با جزئیات مربوط به آن فراهم شده است. مراجعه کنند و بسته به نیاز خود از هر یک از خدمات این سایت استفاده نمایند.

برای ورود به سایت ثبت من بتدا باید آدرس اینترنتی این سامانه یعنی my.ssaa.ir را در مرورگر گوشی موبایل یا رایانه خود جست و جو نمایید. با توجه به سومین شرط لازم برای ثبت اختراع، مخترع ملزم به اثبات این موضوع است که اختراع او پیشتر توسط فرد دیگری در دنیا به ثبت نرسیده است. برای اثبات این موضوع، مخترع باید نسبت به استعلام ثبت اختراع اقدام نماید. سامانه روزنامه رسمی کل کشور یک راه برای دریافت اطلاعات شرکت‌ها و سازمان هاست. شما می‌توانید به سایت رسمی این سامانه رفته و شرکت مورد نظر را جست و جو کنید. از دیگر بخش های پیشخوان سامانه ثبت من ، بخش اشخاص حقوقی، شکایات، نوبت دهی ، مکاتبات مکانیزه و نظرسنجی می باشد.

یکی از مهم ترین بخش هایی که در بخش استعلام ثبتی سامانه ثبت اسناد و املاک کشور درج شده است، بخش تصدیق اصالت سند مالکیت است. در این بخش امکان استعلام سند مالکیت و مشاهده اصالت آن به صورت آنلاین فراهم شده است. در این بخش می تواند اصالت سند مالکیت را با وارد کردن یک سری اطلاعات از جمله کد ملی فرد مالک، واحد ثبتی، نوع سند، شماره دفتر املاک الکترونیکی و … در بخش تصدیق اصالت سند مالکیت، افراد می توانند با وارد کردن اطلاعات مربوط به سند ملکی، استعلام آن را از سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک گرفته و از اصالت سند مربوطه و عدم جعل آن مطمئن شوند.

اتباع خارجه که قصد فعالیت تجاری در ایران را دارند، می توانند از این قسمت از سایت اداره ثبت اسناد و املاک اقدام به دریافت کد فراگیر نموده یا وضعیت درخواست خود را پیگیری نمایند. با توجه به محدودیتی که از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با محدویت ظرفیت دفاتر اسناد رسمی و طلاق برقرار شده است، در این بخش می توان از وجود و تعداد ظرفیت دفاتر اسناد رسمی و طلاق مطلع گردید. در سال های اخیر قوه قضاییه کشور به منظور تسهیل در امور مربوط به قوه قضاییه، اقدام به راه اندازی سایت های مختلفی برای استفاده مردم کرده است. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یکی از نهادهای دولتی است که به منظور ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین به مردم اقدام به راه اندازی سایت کرده است. فرم های اجرائیه اسناد رسمی نظیر تقاضای صدور اجرائیه چک، تقاضای صدور اجرائیه مهریه و تقاضانامه صدور اجرائیه سند رهنی از طریق این بخش از سایت سازمان ثبت اسناد و املاک، قابل دریافت می باشد.

اطمینان از این موضوع تنها با گرفتن استعلام ثبت اختراع ممکن می‌باشد. بسیاری گمان می‌کنند که با جستجو در بازار و بین اختراعات دیگر می توانند بفهمند که اختراع‌شان پیشتر توسط افراد دیگر به ثبت رسیده یا خیر. تعداد فراوانی از اختراعات هر روز به ثبت می‌رسند در حالی که هرگز وارد بازار نمی‌شوند. پس نمی‌توانید تنها با بررسی و استعلام در بازار به نتیجه‌ای قطعی برسید راه‌های مطمئن دیگری برای استعلام ثبت اختراع وجود دارند که می‌توانید با کمک آن‌ها با اطمینان بیشتری اقدام به ثبت اختراع خود کنید. در ادامه این مطلب با موسسه ثبتی آگاه ثبت همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با روش‌های استعلام ثبت اختراع، مزایای ثبت اختراع و همچنین مدارک لازم آن با شما در میان بگذاریم. پس از اعلام زمان دقیق، داوطلبان می‌ توانند با ورود به سایت دریافت کارت آزمون سردفتری ۱۴۰۰ برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.