رنگ آمیزی ساختمان (۳۳) رنگ صنعتی (۱۵) عمومی (۱۲۰) کفپوش صنعتی (۱۶)

کفپوش ورزشی پلی یورتان ، کفپوشی مقاوم و ایمن برای ورزشکاران

ماستیک پلی یورتان ساختمانی از نظر ساختاری مقدار بیشتری چسبی داخل خود دارد. اتصال فلز به فلز، اتصال فلز به بتن، اتصال فلز به شیشه از مواردی‌ست که می‌توان از چسب پلی یورتان استفاده کرد.

================= #کناف #کناف_سقف #سقف_کاذب #سقفکناف #سقفکاذب #شبکه #کابینت #کاغذدیواری #دکور #دکوراسیون_داخلی #آینه_دکوراتیو #کفپوشاپوکسی #کفپوش #دیوارپوش #طراحی #طراحی_معماری #طراحی_دکوراسیون #آشپزخانه #طراحی_دکور #طراحی_داخلی #دیزاینر_منزل #دیزاین #چیدمان_منزل #چیدمانمنزل #چیدمان_داخلی #پوستردیواری_سه_بعدی #پوستر #پیمانکار #دیزاین_خانه #پارتیشن_چوبی

با اطمینان می‌توان گفت که بسیار از ما استرس و خستگی هنگام رانندگی را تجربه کرده‌ایم و به این باور رسیده‌ایم که وجود صندلی های راحت در اتومبیل ها به کاهش استرس و خستگی راننده و سایر سرنشینان کمک ویژه‌ای خواهد نمود.

ورق پلی یورتان در این قسمت به بررسی بیشتر و بهتر با ورق پلی یورتان (پلی اورتان ) می پردازیم ولی نخست می بایست بدانیم که پلی یورتان چیست ؟

فوم های پاششی پلی اورتان، اغلب به منظور عایق کاری دیوارهای ساختمان و سقف ها و زیرشیروانی ها در سازه های مسکونی و تجاری و صنعتی به کار گرفته می شود.

این کفپوش مقاومت بسیار بالایی در برابر انقباض و انبساط دارد و به خوبی به سطح مورد نظر می چسبد.

_دیوارپوش فومی رو می‌تونید برای فضاهای گوناگون استفاده کنین. پلی یورتان صنعتی نمدار، مابین کابینت‌ها، سرویس بهداشتی و حمام، خانه بازی کودک، سالن ورزشی، استودیوهای موسیقی، تالار، سالن اجتماعات، هتل، سالن‌های آرایشی و دکوراسیون داخلی منازل و اتاق‌ها بدون نیاز به زیرسازی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پلی یورتان صنعتی ‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارخانجات یکی از جاهایی که نیاز به اجرای کفپوش اپوکسی داره.

جهت دریافت قیمت روز تهیه و اجرای کفپوش اپوکسی با ما در تماس باشید

عایق پلی یورتان تزریقی میزان چگالی فوم پاششی و فشار پاشش در این مرحله قابل تنظیم است و به دلخواه کم و زاد می تواند بشود ، در صورتی که چگالی فوم مورد نظر ما اندک باشد ، درصد سلول های باز آن در بافت اش افزایش خوهد یافت.

البته باید از مواد با بالاترین کیفیت برای کفپوش های ورزشی پلی اورتان بدون درز استفاده کرد و علامت گذاری های مخصوص هر رشته ورزشی پس از اجرای کفپوش را روی سطح انجام داد.