ثبت برند چیست ؟

بازپرس یا دادستان در صورت صدور قرار منع تعقیب یا موقوف شدن تعقیب باید تکلیف اشیا و اموال کشف شده را که دلیل یا وسیله جرم بوده و یا از جرم تحصیل شده یا حین ارتکاب استعمال و یا برای استعمال اختصاص داده شده است تعیین کند تا مسترد یا ضبط یا معدوم شود. این نوع کسب و کار دارای مزایایی از جمله ایجاد توازن بین مسئولیت خانوادگی زنان و اشتغال آنان، استفاده از نیروی کار تمامی اعضای خانواده، کاهش و حتی حذف هزینههای مربوط به خرید، رهن و اجاره مکان برای کارگاه و ایاب و ذهاب و ایجاد زمینههای کار خانوادگی، امکان انتقال تجربیات به وسیله آموزش غیررسمی به روش استاد- شاگردی بین اعضاء خانواده و… به خاطر سپردن آن آسان باشد . ۱. نکته مهم در ثبت برند، اختیاری بودن آن است مگر در مواردی که دولت آن را الزامی قرار دهد. ۴- مدارک مربوط به حق تقدم که باید همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف ۱۵ روز از آن تاریخ تسلیم شود. همچنین به ازای هر طبقه اضافه، میزان ۴۰ هزار ریال افزوده میشود. مبلغ قراردادهای ثبت تضیمینی برند ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال معادل ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که پس از بررسی نام یا علامت درخواستی شما و تخمین میزان موفقیت یا عدم موفقیت قابل پرداخت است و همانطور که عنوان شد، درصورت عدم ثبت نام تجاری یا علامت تجاری مورد نظر شما طی مدت قانونی ثبت، کل مبلغ بدون چون و چرا به حساب اعلامی از سوی شما عودت داده خواهد شد.

ثبت نشان تجاری

This content has been created by GSA Content Generator Demoversion!

ثبت برند تجاری اهمیت بسیار بالایی دارد؛ زیرا ممکن است شما با طی کردن مراحل غلط به اشتباه بیوفتید یا حتی نتوانید برند خود را به راحتی ثبت کنید. مانند دیگر کارهایی که انجام آن ها به طی کردن روال اداری مربوط است، ثبت برند هم فراز و نشیب های زیادی دارد. با توجه به اینکه اخذ هر کدام از موارد بالا مستلزم پیمودن راهی سخت و طولانی است مؤسسه ثبتی و حقوقی سرآسا شما را در این راه یاری خواهد کرد تا بتوانید با صرف هزینهای کم و در کوتاهترین زمان ممکن به آن جه میخواهید دست یابید. لازم به ذکر است،بعد از تهیه ی مدارک و ثبت در سامانه، باید درخواست خود را از طریق سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور پی گیری کرد.علاوه بر سامانه، فرایند پیگیری و تکمیل در سامانه از طریق پیامک و ایمیل نیز انجام می شود.لذا باید آدرس ایمیل و شماره همراه معتبر باشد و متعلق به رابط پیگیری باشد تا متقاضی در پیگیری اداری با مشکل روبرو نگردد. کارت بازرگانی به دو نوع حقیقی (شخصی) و حقوقی (شرکتی) منقسم میشود.

Article was generated by GSA Content Generator Demoversion.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ثبت برند روشی برای متمایز و متفاوت شدن نام تجاری از دیگران است. بنابراین برند مورد نظر یک امتیاز برای کسب و کار شما محسوب می شود و اگر جهت ثبت برند خود اقدام نکنید و برند را به ثبت نرسانید افراد سودجو به راحتی می توانند از برند شما استفاده کرده و این امتیازی را که با تلاش زیاد کسب نموده اید را خودتان با دست های خود در اختیار افراد سودجو قرار می دهید. برخی مشاغل نیازمند داشتن مهارت خاص است که افراد میتوانند پس از کسب این مهارتها گواهی مربوطه را از مراکز آموزشی مجاز دریافت و به اتحادیه ارائه دهند. لازم به ذکر است تمامی مشاورههای ما در این زمینه به صورت رایگان انجام خواهد گرفت. چنانچه مراحل ثبت برند را بصورت کامل و دقیق مطابق با مواردی که در بالا ذکر نمودیم طی کرده باشید و تمامی مواردی که برای تهیه و تکمیل مدارک مورد نیاز، تنظیم صحیح و دقیق اظهارنامه ثبت علامت تجاری و ارسال آن و همچنین طبقه بندی علامت تجاری و موارد مهم دیگری که مورد نیاز است را بخوبی انجام داده باشید، با صدور ابلاغیه پذیرش مواجه میشوید که در این زمان باید گام ۵ الی ۷ از مراحل ثبت برند که در بالا مشاهده مینمایید را در اسرع وقت انجام دهید.

ثبت برند تجاری

بدیهی است که برای ثبت برند نیز ملزم به انجام مراحل و همچنین مدارک خاصی خواهید داشت. طبق قانون، کالاها پیش از ارائه به بازار باید با یک مارک تجاری از دیگر علامتها، نمادها یا طرحها متمایز شوند. ۱. ارائه یک رونوشت از آگهی تاسیس،هر نوع تغییرات مانند تغییر نام،آدرس و تغییر مدیر عامل و هم چنین روزنامه تاسیس همراه با قید تغییرات. لازم به ذکر مدت اعتبار یک علامت تجاری (ثبت لوگو) دو سال است که این زمان مجدد برای ده سال دیگر هم قابل تمدید است. البته شرط هم دارد و شرط آن اینست که شما قبلاً نام یا علامت را به سازمان ثبت اعلام نکرده باشید و اصطلاحاً پرونده خشک باشد. آنچه از آن به تکنیک های تضمینی ثبت برند یا روش های ثبت برند یا ثبت علامت تضمینی، یاد می کنیم، حاصل ۱۰ سال تجربه و ثبت هزاران نام و علامت تجاری است که بیش از هر چیز ما را برای انجام پروژه های سخت در علائم تجاری ، مصمم و قوی می کند. ما در مجموعه ثبتین به عودت کامل و بدون چون و چرای مبالغ قرادادهای تضمینی متعهدیم زیرا به کار و تخصص و تجربه خود مطمئن بوده و ضمناً دوست نداریم مشتری از ما به عنوان یک برند ضعیف یاد کند.