نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ارائه مدارک ذکر شده لازم است وارد سامانه آنلاین ثبت شرکت به نشانی شوید.

قرارداد کار با مدت موقت قرارداد مشاوره قرارداد سرمایه‌گذاری در ازای سهام قرارداد مشارکت مدنی (شراکت) تفاهم نامه بنیان گذاران منابع آموزشی

حق رای شرکا و سودی که از شرکت می­برند به اندازه سهم آنهاست مگر اینکه در اساسنامه نکته دیگری قید شده باشد.

حق رأی اعضای شرکت با مسئولیت محدود تنها به اندازه سهم­شان است.

سپس مدارک به بخش ثبت تاسیس و تغییرات ارسال می شوند و پس از طی روال قانونی، آگهی ثبت شرکت توسط مدیر اداره ثبت شرکت ها امضا می شود.

ثبت شرکت‌های تجاری برای آغاز یک کسب‌وکار استارتاپی، اقدامی ضروری و پرفایده است. با این حال همه انواع شرکت‌های تجاری لزوما برای آغاز یک کسب‌وکار کارآمد نیستند.

خانه » ثبت و تغییرات شرکت » تفاوت شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود چیست؟

انتخاب و به واحد تعیین نام اداره ثبت شرکت ها مراجعه و مسئول مربوطه با بررسی نامهای ارائه شده نسبت به انتخاب و تعیین نام اقدام و نام تعیین شده را در روی برگ اظهار نامه قید می نماید و سپس اخذ موافقت از مسئولین اداره ثبت شرکتها در خصوص نام تعیین شده بعمل آید و این نام باید در واحد تعیین نام ثبت دفتر شود.

تبصره؛ برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیازی به کارت پایان خدمت نمی باشد.

در شرکت با مسئولیت محدود تغییر مفاد اساسنامه، با اکثریت عددی شرکای شرکت که دارای لااقل سه چهارم سرمایه هستند انجام می‌شود.

حداقل تعداد شرکاء در شرکت با مسئولیت محدود دو نفر خواهد بود.

بسیاری از افراد برای رونق کسب و کار خود و بهره‌مندی از مزایای ثبت شرکت با مسئولیت محدود به این نوع شرکتها روی می آورند.

پس از پرداخت مبلغ حق الثبت ، فیش مربوطه را به واحد حسابداری اداره ثبت شرکتها ارائه و واحد مربوطه نسبت به ممهور نمودن ذیل برگ تقاضانامه و درج مبلغی پرداختی و تاریخ و شماره فیش اقدام می نماید.