ثبت شرکت

از سوی دیگر در مورد موضوعات فعالیت که نیاز به اخذ مجوز دارد میبایست موافقت اصولی و یا مستندات خود را در هنگام ثبت ضمیمه مدارک شرکت نمایند. نحوه ثبت شرکت را با توجه به موارد ذکر شده می توان به این صورت اعلام کرد. در ابتدا متقاضی تصمیم به ثبت شرکت می گیرد و شرکاء و سهامداران و بازرسین و هر شخصیت دارای سمت خود را انتخاب می کند و توسط موسسه پیش فاکتوری جهت اعلام قیمت ارسال می گردد که منجر به قرارداد می گردد.

  • ثبت شرکت نیاز به شرایط عجیبی ندارد و می توان گفت هر کسی می تواند شرکت به نام خود ثبت کند.
  • شرکت با مسئولیت محدود نوعی از شرکت های تجاری است که حداقل با ۲ شریک قابلیت ثبت است.
  • هر تولید کننده و هر کسی که صاحب شغل است که محصولاتی را تولید و عرضه می کند باید برای محصولات خود نام و برند انتخاب کند که مشتریان بتوانند برای اینکه محصول اصل را از غیر اصل تشخیص دهند بدنبال نام تجاری شما باشند و شما با یک برند خاص شناخته شوید.
  • شرکت با مسئولیت محدود یکی از پر متقاضی ترین و مهم ترین و متداول ترین انواع شرکت ها می باشد که این روزها به ثبت می رسد.شرکت با مسئولیت محدود به شرکتی میگویند که جهت انجام امور و فعالیت های تجاری بین ۲ یا چند نفر تشکیل شود.
  • اعضا هیئت مدیره میتواند حسب مورد از بین اعضای سهام دار و بدون سهام انتخاب می شوند.

یکی از مهمترین موارد برای معاملات و قراردادهای شرکت، دریافت کداقتصادی می باشد. شرکت ها از ۲ یا چند موسس ، شریک یا صاحبان سهام با هدف هایی خاص و مشترک تشکیل می شوند و به فعالیت های تجاری، فرهنگی و اجتماعی می پردازند. شرکت ها انواع مختلفی دارند که پس از ثبت شدن و مطابق اساسنامه و همچنین براساس نوع آن، سود حاصل شده میان اعضا تقسیم می گردد. تنها کافی است مدارک شناسایی شرکا به همراه مشخص کردن موضوع و البته تعیین نوع شرکت را به ما بسپارید کار ثبت شرکت شما در کمتر از دو هفته ی کاری به اتمام خواهد رسید . همچنین ثبت برند این امکان را برای صاحبان برند فراهم می آورد تا بتوانند به واسطه برند ثبت شده خود به دریافت وام بپردازند.یکی دیگر از مزایای ثبت برند برای سهامداران این است که ثبت برند می تواند برای صاحبان سهام ایجاد ارزش افزوده سمهام نماید و بدین ترتیب سبب افزایش درآمد شرکت گردد. این شرکت‌ها طبق ماده ۲۰ قانون تجارت ایران به ۷ دسته سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، تضامنی، شرکت مختلط سهامی، مختلط غیر سهامی، شرکت نسبی و تعاونی تقسیم می‌شوند.

دریافت کارت بازرگانی

وقتی یک شرکت به ثبت می رسد کلیه قراردادهایی که بین شرکا شکل می گیرد، رسمی بوده و بعد ها هیچ یک از شرکا نمی توانند از وجود شرکت نامه و اساسنامه و دیگر تصمیماتی که ثبت شده است اظهار بی اطلاعی نمایند. عموما مهمترین هدفی که صاحبان مشاغل از ثبت شرکت دنبال می کنند، استفاده از تسهیلاتی است که این مهم برای آنها به ارمغان می آورد. طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران هر شخص حقیقی و حقوقی که واجد شرایط باشد می تواند در ایران ثبتانجام دهد، قانون ایران تاسیس موسسه را منحصر به ایرانیان ندانسته و افراد با تبعه ی غیر ایرانی نیز می توانند با مالکیت صد در صد تاسیس شرکت نمایند. شرکت‌های تضامنی بدون محدودیت در میزان سهم می‌باشند و حداقل شرکا آنها نیز ۲ نفر است.

راهنمای انتخاب اسم شرکت

در این مقاله قصد داریم اسم شرکت ، قوانین انتخاب نام شرکت ، روش استعلام نام شرکت و موارد مربوط […]

Posted: Mon, 23 Aug 2021 09:14:58 +0000 [source]

هر شرکت و سازمانی میبایست جهت بررسی کلیه فعالیت های مالی خود و پرداخت مالیات، دفاتر پلمپ مالیاتی که شامل یک دفتر روزنامه و یک دفتر کل می باشد را تهیه کند (کلیه شرکت ها اعم از فعال و غیر فعال موظف به اخذ دفاتر پلمپ می باشند). سامانه ثبت شرکت میزان، یک سامانه خدمات اداری است که به عنوان مشاور شما برای راه اندازی کسب و کارتان از ثبت شرکت تا امور مربوط به حسابداری و مالیاتی و حتی حذب مشتری در کنار شماست. ما از سال ۹۳ سعی کرده ایم که سامانه ای جامع داشته باشیم برای آگاهی بخشی در شروع کسب و کار به شکل قانونی. بنده میخواهم یک شرکت راهبری قطار نوع فعالیت خدماتی میباشد یعنی از صفر تا صد کار اعزام قطار را انجام بدهم چه نوع شرکتی ثبت کنم و آیا با ثبت شرکت در گذر زمان میتوانم وام درخواست بدهم.

آیا ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور برای افراد خارجی در ایران با مالکیت One Hundred % امکان پذیر است؟

زمانی که شما تصمیم می گیرید شرکتی را تاسیس کنید اولین قدم برای راه اندازی شرکت طی کردن مراحل قانونی ثبت شرکت می باشد که موسسه حقوقی بینش از جمله معتبرترین و باتجربه ترین شرکت های ثبت می باشد. ما در ثبت شرکت بینش با همکاری کارشناسان و پرسنل مجرب تمام سعی خود را به کار گرفته ایم که در کوتاهترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت، خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه دهیم. با ما همراه باشید تا در ادامه به طور کامل در مورد ثبت شرکت با شما صحبت کنیم. دارایی اولیه در یک شرکت با مسئولیت محدود فقط در اساسنامه درج می شود و احتیاجی به افتتاح حساب و واریز پول نیست .

ثبت شرکت در کشور هلند

با وجود اینکه شرکت های تعاونی در قانون تجارت از شرکت های تجاری محسوب نمی شوند ولی فعالیت آن ها گامی به سوی بهبود وضعیت مادی و معیشتی اعضا می باشد. وقتی یک شرکت به صورت قانونی فعالیت می نماید می تواند در سایر نقاط کشور و جهان شعبه تاسیس نماید.و از این طریق فعالیت های خود را گسترش دهد. شرکت های تجاری بیشترین تاثیر سامانه ثبت شرکت را در اقتصاد کشور دارند، از این رو بایستی نظارت بر روی شکل گیری و کارکرد آنها به صورت مستمر و مداوم انجام گردد تا شرایط برای سوء استفاده افراد سودجو مناسب نگردد. علاوه بر مدارک ذکر شده برای شرکت محدود داشتن برگه افتتاح حساب بانکی به نام شرکت و موجودی به اندازه سی و پنج درصد سرمایه اولیه نیز لازم است .

ثبت شرکت مادر یا هلدینگ

یک sms حاوی کد تایید برایتان ارسال شده است لطفا کد تایید را در این بخش وارد کنید. جهت مشاوره رایگان مراحل، مدارک لازم، زمان و استعلام فوری هزینه ها و درخواست خدمات ثبتی و حقوقی ما فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. می‌توانید با کلیک روی ثبت انواع صورتجلسه ، صفر تا صد انواع صورتجلسات تغییرات خود را به ما بسپارید.

ثبت به کلیه روابط شرکت وجهه قانونی و رسمی می بخشد و تا حدود زیادی شما را از گره های قانونی دور می سازد. سهامدارهای شرکت با همکاری هم تمام مراحل ثبت را پشت سر می گذارند. آری ، هر شرکتی را می توان خرید یا فروخت ؛ یا اینکه فقط اعضا سهام خود را بفروشند .