سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری Irsherkat Ssaair

ثبت بینش در این مقاله به پیگیری پلمپ دفاتر و همچنین هزینه دفاتر پلمپ قانونی خواهد پرداخت. تعیین مدت شرکت نیز متناسب با نوع آن متغیر است چنانچه مدت زمان هیئت مدیره در شرکت های مسئولیت محدود به مدت نا محدود تغییرات شرکت است ولی در ثبت شرکت سهامی خاص به مدت ۲ سال است . ۱.کلیه اشخاص حقوقی که در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت رسیده اند . قسمت تعیین نام در سامانه ثبت شرکتها مشتمل بر چندین شاخه می باشد .

  • در این مرحله شما به سایت ثبت شرکت ها وارد می شوید و می توانید از طریق این سایت اقدام به استفاده از خدمات تاسیس شرکت ها کنید.
  • افرادی که درخواست خود را برای ثبت شرکت در این سایت ثبت کرده اند، می توانند پس از ثبت درخواست، اقدام به پیگیری ثبت شرکت ها نمایند.
  • ثبت شرکت در سامانه irsherkat ssaa ir که تنها مرجع اصلی جهت ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت و کلیه امور وابسته ثبتی از این قبیل است ، دارای قواعد و ضوابطی است که به تمامی آن باید توجه نمایید .
  • تاجر باید تمامی دیون و مطالبات و صادرات و وارداتی که در هرروز انجام می‌دهد در این دفتر ثبت نماید.

ثبت شرکت در سامانه irsherkat ssaa ir که تنها مرجع اصلی جهت ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت و کلیه امور وابسته ثبتی از این قبیل است ، دارای قواعد و ضوابطی است که به تمامی آن باید توجه نمایید . سامانه ثبت شرکتها، سامانه ای است که به منظور ارائه خدمات به شخصیت های حقوقی راه اندازی شده است و امکانات مختلفی را به غیر از امکان ثبت شرکت و تاسیس شخصیت حقوقی، ارائه می کند. از جمله خدمات ارائه شده در این سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد. ثبت شرکت برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سامانه جامع ثبت شرکتها در کانال تلگرام حقوق تجاری عضو شوید .

پذیرش اینترنتی انواع درخواست تاسیس شرکت و مؤسسه غیرتجاری

در صورتی که شخص حقوقی دارای شناسه ی ملی باشد می توانید اطلاعات مربوط به آن را مشاهده نمایید، این اطلاعات شامل (شناسه ملی، شماره ثبت/مجوز، نام شخصیت حقوقی، نوع شخصیت، سازمان ثبت کننده و وضعیت) می باشد. اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری که تمامی مراحل به صورت اینترنتی مورد پذیرش و بررسی در سامانه sherkat.ssaa.ir قرار می گیرد. اطلاعاتی از قبیل کد پستی و شماره تلفن مشخصات پستی شرکت و یا موسسه می باشند که باید لزوما” تکمیل شود. آدرس دفتر مرکزی باید به طور دقیق پر شود زیرا تمامی نامه های پستی به اأرس قید شده ارسال می شود.

irsherkat. ssaa. ir

✔️ آدرس سایت ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir می باشد که لینک ورود به سایت در این مقاله ارائه شده است. اگر بعد از خواندن این مقاله، سوال یا ابهامی در خصوص سامانه ثبت شرکتهابه نشانی irsherkat.ssaa.ir داشتید هم می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره سامانه ها تماس بگیرید. کارشناسان سامانه ها تمام سوالات شما را به کامل ترین شکل ممکن پاسخگو هستند. کدپستی ۱۰ رقمی، شماره موبایل متقاضی (نماینده شخص حقوقی برای ثبت شرکت)، پست الکترونیک به درستی وارد کنید. بعد از تایید نام های پیشنهادی به شما اعلام خواهد شد که باید مدارک و درخواست شناسه ملی را به مرجع ثبت شرکت ها ارسال کرده و با از انتشارآگهی تاسیس در روزنامه کثیر الانتشار شماره ملی شخص حقوقی اعلام خواهد شد. بعد از تایید نام های پیشنهادی به شما اعلام خواهد شد که باید مدارک و درخواست شناسه ملی را به مرجع ثبت شرکت ها ارسال کرده و با از انتشار آگهی تاسیس در روزنامه کثیرالانتشار شماره ملی شخص حقوقی اعلام خواهد شد.

تاجر باید تمامی دیون و مطالبات و صادرات و وارداتی که در هرروز انجام می‌دهد در این دفتر ثبت نماید. کلیه این امور به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه صورت می گیرد و به مراجعه حضوری ثبت شرکت شما نیازی ندارد . مؤسسه حقوقی ونک با بیش از ۲۰ سال تجربه و بهره گیری از نخبگان و کارشناسان مطرح در حوزه ثبتی کلیه این خدمات را از صفر تا صد برای شما متقاضیان گرامی انجام می دهد .

روش دریافت کد فراگیر از سایت Irsherkat Ssaa Ir

در ایران شرکت ها به دو دسته شرکت های تجاری و مدنی تقسیم می شوند. چنانچه اطلاعات مجموعه ای به یکی از طرق فوق یافت نشد نشان دهنده آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است. ۸- میزان و نوع سرمایه شرکت مد نظر که شامل سرمایه غیر نقدی و نقدی می باشد را وارد کنید. برای دسترسی به این سامانه از طریق لینک irsherkat.ssaa.irاقدام نمایید. اسامی مورد تقاضا در این قسمت ثبت می شود.جهت انتخاب نام باید نامها به ترتیب اولویت ثبت شوند. یعنی ۵ نام که در نظر گرفته شده به ترتیب در قسمت تعیین شده قید شود.

همچنین در صورتی که شرکت شما به صورت قانونی ثبت شده باشد اشخاص حقیقی و حقوقی راحتتر به شما اعتماد می نمایند و با اطمینان بیشتری با شما قرارداد منعقد می نمایند. متنا ساسنامه شخص حقوقی یا شرکت را وارد کرده و به مرحله ی بعد بروید. حالباید متن اظهارنامه/ تقاضا نامه را ثبت کرده و برای رفتن به صفحه ی بعد بر روی”گام بعدی” کلیک کنید. مشاوره ما در تمامی زمینه های کاری موسسه ، صد در صد رایگان می باشد و همچنین جهت رفاه حال شما کاربران عزیز ، راه ها متعددی برای ارائه این خدمات قرار داده شده است. شما می توانید هر یک از این گزینه ها را به دلخواه خود انتخاب کنید و یا با مطالعه ادامه مطالب و دیدن فیلم های کوتاه ما ، بیش از پیش به هدف خود نزدیک شوید.

پس از تایید نام و ارسال تمامی مدارک به اداره از طریق پست ، پرونده توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که از همه جهت نقصی نداشته باشد ، در دفاتر ثبت شرکت یادداشت می شود و برای اطلاع سایرین در روزنامه رسمی و کثیر الانتشار نیز آگهی می شود . لازم به ذکر است اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی یکی از مدارک اصلی جهت اخذ کارت بازرگانی حقیقی و چه حقوقی است . در این مقاله دینا ثبت اینترنتی درخواست کد فراگیر همچنین سایت سامانه جهت درخواست اینترنتی کد فراگیر و نحوه درخواست آن و پیگیری درخواست پس از ثبت توضیح داده شده است. اگر برایتان سوال است که برای ثبت شرکت چه باید کرد به شما پیشنهاد می نمایم این مقاله را مطالعه نمایید و یا با کارشناسان موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل نمایید. درصفحه ی “سمت اشخاص” نیز باید سمت اشخاصی که در صفحه ی قبل وارد کرده ایدمشخص شود به عنوان مثال باید مشخص شود شخص، مدیر یا نماینده قانونی شرکت است وگزینه ی “گام بعدی” را انتخاب کنید.

متقاضیان پس از پذیرش نهایی مبادرت به پست مدارک نموده و سپس بارکد پستی و تاریخ پست را در سامانه پذیرش ثبت تاسیس و تغییرات درج و دکمه ارسال را می‌زنند. زمینه ای که شرکت قصد فعالیت در آن را دارد در واقع همان موضوع فعالیت شخصیت حقوقی می باشد. برای وارد شدن به این صفحه روی «افزودن موضوع فعالیت» کلیک نکنید. اساسنامه در شرکت های با مسئولیت محدود شامل ۲۶ ماده و دو تبصره، در موسسات غیرتجاری ۲۶ ماده و در شرکت های سهامی خاص sixty four ماده و ۱۱ تبصره می باشد. دستی و سنتی بودن اوراق و مراحل ثبت شرکت و امور مربوطه سرعت و زمان زیادی را از متقاضیان سلب می نمود ولی سایت مذکور تاثیر به سزایی در بهبود کیفیت و سرعت انجام این مراحل داشت .

لازم به ذکر است مدیران شرکت ها پیش از عقد قرارداد با سایر شرکت ها بهتر است از این طریق از وضعیت فعال ، تعلیق یا منحل بودن شرکت مقابل آگاهی پیدا کنند و سپس به این قبیل اقدامات بپردازند . در مرحله پنجم، این امکان وجود دارد که پنج نام را برای شرکت خود انتخاب کنید. جهت عضویت در خبرنامه، ایمیل خود را در فرم زیر وارد کرده و بر روی تایید کلیک نمایید. نوع سمت بر اساس عناوین پنجره ای که باز میشود، انتخاب گردد، شما بایستی مراحل را انتها طی کنید. پس از انتخاب نام، گروه فعالیت و زیر گروه فعالیت را انتخاب کنید.

در نهایت روی عبارت گام بعدی کلیک نمائید تا به صفحه بعد وارد شوید. شرکتنامه در شرکت های سهامی خاص و هم چنین در موسسات غیرتجاری جزء اوراق شرکت محسوب نمی شود و به بیانی دیگر این دو نوع ثبت تاسیس شرکتنامه ندارند اما در شرکت های با مسئولیت محدود متن شرکتنامه می بایست تنظیم گردد. در گام نخست پرداخت هزینه دفاتر پلمپ قانونی ، وجه مربوط به ارسال مدارک به اداره ثبت ثبت برند شرکت ها از طریق پست است. پس از آن را کلیک می نماییم .در انتها با کلیک بر روی کلید به صفحه بعد ” ثبت نمایندگی ” کلید می رویم . برای ثبت شرکت بعد از انتخاب نوع شرکت و قراردادن شرکاء و مدیران در سمت تعیین شده و تعیین میزان سرمایه و تقسیم سهام اعضاء باید ۵ اسم به ترتیب اولویت سه یا چهار سیلابی برای شرکت انتخاب کنید و مدارک اعضاء و اوراق ثبتی را تنظیم نمایید.

آن دسته از شخصیت های حقوقی که تمایل به دریافت کد فراگیر را دارند، می توانند از طریق سایت ثبت شرکت ها اقدام ثبت درخواست کد فراگیر نمایند. در این بخش امکان ثبت درخواست دریافت کد فراگیر و پیگیری درخواست های ثبت شده، وجود دارد. در مرحله نهایی، لازم است که شعبه و روزنامه کثیر الانتشار شرکت را مشخص کنید و در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا تمامی مراحل ثبت شرکت از طریق این سامانه به انجام رسد. پس از ورود به صفحه اصلی سایت ثبت شرکت ها، از طریق بخش خدمات الکترونیک بر روی گزینه «ثبت شرکت ها» کلیک نمایید و سپس بر روی گزینه تاسیس شخصیت حقوقی کلیک نمایید. اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی مرجعی برای ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد که که نقش مهمی را درایجاد امنیت اقتصادی و تقویت معامله های تجاری ایفا می نماید.اداره کل ثبت شرکت ها به دو بخش اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری و اداره کل مالکیت صنعتی تقسیم می شود. پس از ورود به سایت روی بخش پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی کلیک کنید.