سامانه ثبت شرکت

کارشناسان این اداره بررسی نام را با استعلام از نهادهای رسمی همچون فرهنگستان زبان فارسی انجام می دهند و نتیجه نهایی را اعلام می نمایند. در هر حال اگر نامی برای شرکت خود انتخاب کردید و آن نام پس از انجام کارشناسی مورد تایید قرار نگرفت می توانید در صورت عدم تمایل به ایجاد تغییر در نام یا اطمینان از عدم وجود تشابه در آن به نتیجه درخواست اعتراض نمایید تا نام پیشنهادی شما سامانه ثبت شرکت مجددا مورد کارشناسی قرار گیرد. ما در این نوشته به شما می گوییم که برای ثبت شرکت چه مراحلی را باید طی کنید، چه مواردی را از قبل باید مشخص کنید. از سوی دیگر، شرکت خصوصی چند پیچیده است، اما دارای مجموعه ای از حق مالکیت است.اولا، یک هویت قانونی جداگانه ایجاد می کند که مسئولیت اعضای مربوطه را محدود می کند.اما پس از آن، اجباری است برای ثبت شرکت برای شروع کسب و کار.

مطمئنا همکاری ما با ثبت‌یار باز هم ادامه خواهد داشت تا بتوانیم از خدمات فوق‌العاده آنها استفاده کنیم. شرکت هایی قصد ثبت شرکت دارند و مراحل آن را توسط موسسه حقوقی و ثبتی به پایان رسانده اند ، باید خلاصه ای از شرکتنامه و منضمات آن را در ظرف ماه اول تشکیل شرکت در روزنامه ی رسمی وزارت دادگستری و یکی از روزنامه های کثیرالانتشار منتشر نماید . با ورود اطلاعات نهایی در این زمینه ، سیستم به صورت خودکار تاییدیه پذیرش را از شما خواستار می شود از این رو نیاز است تا متن را به دقت مطالعه نمایید . میزان سرمایه مورد نظر برای تاسیس شرکت و سهام مالیاتی را تعیین نمایید ،برای این بخش به یاد داشته باشید که باید اطلاعات مربوط به سرمایه و سهام همان شخصی که در صفحه ی اشخاص وارد نمودید را در کادر مربوطه پر کنید. برای درج مطالب و ارسال مدارک نیاز به دریافت مشاوره های تخصصی در این زمینه خواهید داشت از این رو توصیه می شود که از مشاوره های موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر بهره مند شوید .

ارسال مدارک ثبت شرکت

گفتنی است که امکان انتشار سهام برای این شرکت‌ها وجود ندارد و تمام سرمایه نقدی شرکت باید پیش از تشکیل شرکت تأمین شده باشد. همچنین باید اشاره کرد که شرکا می‌توانند مدیر شرکت را از میان خود یا خارج از مجموعۀ خود برگزینند. ثبت شرکت از طریق سامانه ثبت چیزی حدود بیست و پنج تا سی و‌ پنج روز کاری زمان لازم دارد. متخصصین امور ثبتی شرکت نیک تمامی مراحل را به صورت گام به گام و اصولی انجام می دهند تا هیچگونه اتلاف وقتی صورت نگیرد و نیازی به تکرار روند مراحل ثبت شرکت نباشد. پیچیدگی های زیادی در این مسیر وجود دارد که باید توجه ویژه به آنها داشت تا کار به صورت اصولی پیش برود و مسیر را طولانی نکند.

ثبت روش دائمی و روش ادواری در حسابداری موجودی کالا چگونه است؟

این مرحله نیز اهمیت زیادی داشته، چرا که میزان سرمایه اولیه شرکت، ارزش و اعتبار شرکت را تعیین می کند. پایگاه خبری اختبار- سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از راه اندازی سامانه الکترونیکی «ثبت من» به منظور استفاده غیر حضوری از خدمات این سازمان خبر داد. وبسایت «آسان‌ثبت» یک بستر سامانه‌ای آنلاین برای کسب‌وکارها است.

  • زیرا علاوه بر اینکه شما را در انتخاب نام مناسب راهنمایی می کنند، امور ثبت حضوری و غیر حضوری را به نتیجه می رسانند.
  • انتخاب گزینه سرمایه نقدی شرکت در مسئولیت محدود( حداقل صد هزار تومان) و مشخص کردن تعداد و ارزش سهم برای شرکت سهامی خاص.
  • در این نوع شرکت‌ها زمانی که شرکت مقروض باشد و سرمایه‌ی شرکت برای پرداخت این قرض کافی نباشد، هر یک از شرکا به تنهایی موظف به پرداخت آن هستند.
  • سامانه ثبت شرکت نیک سعی دارد کلیه خدمات شما عزیزان را به صورت آنلاین در کمترین زمان و بدون نیاز به حضور شما در اداره ثبت شرکت‌ها و سایر ادارات و با استفاده از بهترین راه کارها به انجام رساند.
  • ۱ ـ موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت سامان پندار به عنوان بازرس اصلی، آقای جعفر برزگر به عنوان بازرس علی‌البدل برای یک سال مالی انتخاب گردیدند.

شرکت‌ها را میتوان از نظر موضوعی به چند زیرمجموعه‌ی تفریحی – کامپیوتری – تبلیغاتی و دارویی تقسیم کرد. همانطور که پدر و مادر در تعیین نام فرزندشان حساسیت زیادی دارند، صاحبان و شرکای یک شرکت نیز باید در انتخاب نام شرکت بسیار فکر شده عمل نمایند. در مورد آورده های غیر نقدی شرکا نیز که می تواند شامل ملک، ماشین آلات، خودرو و … باشد میزان ارزش آنها توسط نظر کارشناسان تعیین می شود. این مراحل مربوط به ثبت تاسیس شرکت هست، اما اقدامی که شما پرسیدین مربوط به زمانی میشه که شرکت قبلاً ثبت شده و تصمیم داره اعضاء هیات مدیره رو تغییر بده که شرایط و مراحل متفاوتی داره.

گام ۱۲: شعب شرکت

من شرکت ساختمانی ثبت اینترنتی کردم و مدارک را برایشان ارسال کردم . میخاستم شرکت لوله کشی گاز خانگی و تجاری بزنم از چ شرکتی استفاده کنم و باید از کجاشروع کنم مدارکم تکمیله. قصد دارم یک شرکت تاسیس کنم .کار من تولید بازیهای کامپیوتری هست. فعالیت شعبه در ایران تحت نام و با مسؤولیت شرکت اصلی (مادر) خواهد بود. کد ارسال شده در فرم مربوطه وارد کرده و روی دکمه تایید و ادامه کلیک کنید. انتخاب گزینه تأیید مدارک مورد نیاز، پذیرش نهایی و دریافت رسید پذیرش اینترنتی.

تعریف شرکت قسمت ۲

ویدئو کلیپ آموزشی قوانین ثبت شرکت نام : تعریف شرکت قسمت : ۲ کارشناس : مهدی شعبانی کارشناس ارشد موسسه […]

Posted: Mon, 13 Sep 2021 09:02:28 +0000 [source]

مشخصات سهامداران و میزان سهم آنها نیز در همین مجمع روشن خواهد شد. رئیس مجمع عمومی موسسین، ناظران و منشی‌ها در این جلسه انتخاب می‌شوند و در مورد روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی تاسیس شرکت در آن منتشر خواهد شد در همین جلسه تصمیم گرفته می‌شود. این سند پیش از ارائه به اداره ثبت شرکت‌ها باید به امضای همۀ اعضا برسد. در این سامانه تمامی مراحل ثبت شرکت به صورت اینترنتی انجام می شود به صورتی که حتی ثبت صورت جلسه تغییرات شرکت ها به صورت آنلاین انجام می شود. شرکت با مسئولیت محدود ، از رایج ترین شرکت های بازرگانی در کشور ما می باشد و عمدتاَ بین اعضای یک خانواده یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل گردد.

راهنمای ثبت اینترنتی شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری

از این جا به بعد شما همواره می توانید با ورود اطلاعات در سامانه ی اینترنتی و دریافت کد رهگیری از طریق همین سامانه، تصمیمات اخذ شده را دنبال نموده و از محتوای آن مطلع شوید. لذا از قابلیت های سودمندی که با ثبت نام کردن اینترنتی به دست می آید استفاده از همین فهرست پیگیری است که می توان به راحتی بدون مراجعه ی حضوری، پیگیر پاسخ درخواست خود شد. در صفحه ی مربوط به شعب، در صورتی که شرکت یا موسسه نیاز به تاسیس شعبه داشته باشد اطلاعات آن را در این صفحه وارد نمایید و در قسمت مربوط به سمت ها در شعب سمت شخص و مدت تصدی را تعیین کنید.

اطلاعات کامل درباره ثبت برند

قبل از اینکه به موضوع ثبت برند برسیم باید گفت که هدف اصلی از ثبت علامت برای جلوگیری از تقلب […]

Posted: Wed, 08 Sep 2021 09:21:35 +0000 [source]

در صورت وجود شعبه اطلاعات مربوط به شعبه شامل کد پستی شعبه، شماره تماس واحد ثبتی شعبه، نشانی شعبه به طور کامل ذکر گردد. حقوق ثبتی طبق مصوبات هیات مدیره از سرمایه گذار اخذ شده و مراتب فیش واریزی در طی فرم مالی به امور مالی سازمان ابلاغ میگردد. تعیین سال مالی، موعد گزارش سود و زیان و روزنامه کثیرالانتشاری که اطلاعیه‌های شرکت در آن منتشر می‌شوند. کپی کردن بخش یا کل مطلب از فوت و فن تنها با لینک به آن مطلب و درج نام فوت و فن امکان‌پذیر است. مراجعه نمایید و اطلاعات خواسته شده در سامانه را تکمیل کنید. _ تکمیل اطلاعات سال مالی شرکت و اطلاعات روزنامه شرکت با انتخاب از فهرست روزنامه شرکت.