سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

داشتن نشانی اهمیت زیادی دارد و تمامی نامههای اداری و قضایی به آدرس شرکت ارسال میشوند. کلیه اطلاعات لازم اعم از اطهارنامه ها و تعیین سهم را در این سامانه همراه با اسامی پیشنهادی ارسال می شود. وضعیتی که در سامانه تعبیه شده است امکان ارسال پنج نام پیشنهادی را برای ما قرار داده است. در این مقاله سعی نموده ایم اطلاعات کاملی راجع به مراحل ثبت اینترنتی شرکت در دسترس خوانندگان محترم قرار دهیم. تعیین موضوع فعالیت شرکت یکی از مهمترین گام های مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها است، چرا که اگر دقت لازم را در این مورد نداشته باشید ممکن است شرکت شما اصلا ثبت نشود یا اگر ثبت هم بشود در ادامه با مشکلاتی مواجه شوید. امکانات سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir شامل تاسیس و ثبت شخصیت حقوقی ثبت تغییرات پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی ثبت نام اظهارنامه دفتر ثبت تجاری و درخواست کد فراگیر بوده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری معمولا حدود دو ماه بعد از برگزاری آزمون خواهد بود. کلیه این امور به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه صورت می گیرد و به مراجعه حضوری شما نیازی ندارد . در گذشته امور مربوط به ثبت شرکت ها به صورت ابتدایی و دستی صورت می گرفته است . تصدیق اصالت گواهی نامه مالکیت معنوی که امکان استعلام اعتبار گواهی نامه مالکیت معنوی را با استفاده از شناسه یکتا و رمز تصدیق فراهم کرده است.

  • با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن سامانه ثبت شرکت ها کلیه امور مربوطه به صورت اینترنتی انجام می گردد .
  • سپس شماره ثبت شرکت در آن وارد شده و مهر اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری در آن درج می‌شود.
  • در صفحه ی مربوط به شعب، در صورتی که شرکت یا موسسه نیاز به تاسیس شعبه داشته باشد اطلاعات آن را در این صفحه وارد نمایید و در قسمت مربوط به سمت ها در شعب سمت شخص و مدت تصدی را تعیین کنید.
  • پس از طی مراحل ذکر شده ، وارد صفحه ی تایید صحت اطلاعات خواهید شد.در این مرحله می بایست گزینه ی تایید اظهارنامه پلمپ و مدارک مورد نیاز را انتخاب کنید.

مسئولیت حفظ و نگهداری دفاتر تجاری به منظور تشخیص مقدار مالیات به درآمد و معین نمودن مرور زمان مالیاتی ۵ ساله می‌باشد. وظیفه نگهداری دفاتر تجاری برای تشخیص میزان مالیات به درآمد و تعیین مرور زمان مالیاتی پنج سال است. در مراحل ثبت شرکت بعد اسامی اعضای هیئت مدیره شامل نام و نام خانوادگی و تمامی مدارک شناسایی اعضا را وارد کرده و به مرحله بعدی مراجعه می کنید . سپس سمت هر فرد را در شرکت از فهرست انتخاب کرده و اطلاعات اعضای هیئت مدیره را در سایت وارد میکنید .

ثبت انواع شرکت

، بخشی تحت عنوان بخش میز خدمت وجود دارد که افراد می توانند از طریق این بخش اقدام به استفاده از خدمات آنلاین سازمان ثبت اسنادکنند. یکی از بخش هایی که در میز خدمت این سازمان وجود دارد، بخش ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد. این بخش از قسمت های مختلف دیگری ثبت برند تجاری تشکیل شده است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. نحوه ثبت نام سایت ثبت من از طریق آدرس my.ssaa.ir و از قسمت ثبت نام و با وارد کردن اطلاعات مربوط به کد ملی تاریخ تولد و شماره همراه امکان پذیر بوده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید.

ssaa.ir ا

«شبکه موقعیت یابی یکپارچه مالکیت ها» که به اختصار به طرح شمیم نیز شناخته می شود، نام طرحی است که از سوی اداره ثبت اسناد و املاک کشور روی کار آمده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سامانه، می توان به مقاله زیر رجوع کرد. اولین بخشی که در قسمت مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد ارائه شده است، بخش ثبت اظهارنامه اختراع می باشد. در این بخش می توان اقدام به ثبت اظهارنامه های اختراع به صورت آنلاین نمود. همچنین، در این بخش توضیحاتی مربوط به اظهارنامه اختراع و نحوه تکمیل آن به افراد داده شده اند که برای افراد بسیار مفید خواهند بود.

سپس در بخش فوقانی این سایت قسمت نوار خدمات، هفتمین مورد از سمت راست را که آزمون ‌های حقوقی را با استفاده از نشانگر رایانه خود بر روی آن ببرید. شما می توانید تمامی آزمون ‌ها و اطلاعات مرتبط با آن را به ‌صورت فهرست ‌وار مشاهده ‌کنید. در این قسمت به‌ صورت خلاصه تمامی گزینه ‌های بخش آزمون ‌های حقوقی را به شما معرفی می‌ کنیم. پاسخ دهی صرفاً به اشخاصی که در این سامانه اقدام به اخذ نوبت نموده اند (دربازه زمانی اخذ شده) صورت می پذیرد لذا از مراجعه حضوری بدون اخذ نوبت و نیز خارج از زمان نوبت اخذ شده موکداً خودداری نمائید. ابتدا باید موارد را در چکنویس تنظیم نموده و سپس در دفاتر کل وارد نمایید بدین صورت از خط خوردگی و نامرتب بودن جلوگیری می شود.

ثبت برند تجاری

تمامی اطلاعات من جمله نام ، نام خانوادگی ، شماره همراه ، تابعیت و … وارد نمایید ، سپس تعیین کنید دریافت مدارک و کلیه امور مربوطه توسط متقاضی صورت بگیرد یا یک وکیل . بنابر ماده یک دستور العمل های اجرایی ، درخواست کنندگان باید اطلاعات مربوطه را بر اساس فرم ها وارد نمایید و پس از مراجعه به سامانه مذکور متناسب با درخواست ، تمامی اطلاعات را باید به صورت گام به گام تکمیل نمایید . گسترش فعالیت ها و کسب و کار نیازمند فعالیت قانونی و اطمینان شخص از فروشندگان محصول یا خدمتی می باشد ، این مسئله تنها یکی از جزئی ترین دلایلی است که صاحبین مشاغل را به ثبت شرکت تشویق می کند . آن دسته از افرادی که قصد ثبت اظهارنامه طرح های صنعتی را دارند، می بایست که با نام کاربری و رمز عبور خودشان به سامانه ثبت اظهارنامه طرح های صنعتی مراجعه نمایند و سپس با وارد کردن اطلاعات ناحیه کاربری به این سامانه وارد شوند. در صورتی که اقدام به ثبت درخواست در هر یک از زمینه های ثبت تاسیس، صورت جلسه تغییرات، اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی و … کرده اید و دارای کد پیگیری می باشید، می توانید از بخش پیگیری درخواست، درخواست خود را پیگیری نمایید.

درنظر داشته باشید اسناد نمایش داده شده مربوط به سال ۱۳۹۲ و پس از آن می باشد. همچنین می توانید املاکی که در سازمان ثبت به نام شما ثبت شده است را با جزئیات مشاهده کنید. شرکت نامه ها و اساسنامه ها، فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر تمایل داشتید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید.

متقاضیان فعالیت در طرح مذکور باید دارای گیرنده جی ان اس اس روور بوده و کاربر تائید شده در سامانه شمیم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور باشند. در فرایند برون‌سپاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، موقعیت دقیق نقاط گوشه‌های ملک که قبلا برای نقشه‌بردار مشخص شده‌است، توسط نقشه‌بردار برون سپار جهت فرایند اعتبار سنجی از طریق اکانت SSBR به سامانه شمیم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ارسال می‌شود. براساس اطلاعات وارده توسط درخواست کننده شماره پیگیری بدو داده می‌شود. پس از آن سِمت هر شخص را در شرکت از لیست اتخاذ نموده و اطلاعات اعضای هیئت مدیره را داخل سامانه وارد نمایید.

در شرکت های سهامی موارد دیگری که قبلاَ تذکر داده شده در آگهی قید می شود. مدت اعتبار این دفاتر یک سال است و برای سال جدید مالی باید دفتر جدیدی تهیه کنید. دفتر کل ، دفتری می باشد که درون آن ریز هزینه ها ی دفتر روزنامه بصورت هفتگی درج می گردد. این دفاتر در پایان هر سال مالی باید به اداره مالیات تسلیم نماید. با توجه به اینکه تعداد مجاز ثبت نظر بصورت VIP برای امروز به اتمام رسیده است، سوال شما به شکل عادی ثبت شد و پاسخگویی به آن three تغییرات شرکت روز کاری زمان خواهد برد.

دانلود بیش از ۶۰۰ نمونه سند ضروری برای دفاتر اسناد رسمی گنجینه کلیشه اسناد

بعد از تایید نام ، تمامی اوراق باید توسط اعضاء هیئت مدیره و سهامداران امضاء شود و به اداره ارسال گردد ، درصورتی که مشکلی نداشته باشد ، آگهی خواهد شد . با توجه به حوزه فعالیتی موضوعی دقیق باید تنظیم گردد و در نظر داشته باشید برخی از موضوعات نیازمند به ارائه مجوز می باشند . انتخاب نام شرکت از موارد و ضوابط متعددی پیروی می کند که باید رعایت گردد تا مورد قبول کارشناسان واقع گردد . اسناد رسمی من، که لیست اسناد رسمی به نام شما را، به شما نشان می دهد. در صفحه نتایج جست و جو، بر روی اولین لینک که آدرس آن می باشد و در تصویر با فلش قرمز مشخص شده، کلیک نمایید.