زیرا علاوه برسوددهی مناسب با توجه به موقعیت سیاسی و جغرافیایی این کشور، امکان اخذ تابعیت را برای موسس شرکت و خانواده وی فراهم می کند اما ثبت شرکت در گرجستان دارای قوانین و شرایط منحصر به فردی است که اگر بدون اطلاع از آن ، این مسیر را آغاز کنید ، شاهد شکست در برنامه ریزی های خود خواهید شد . پس هیچ فردی نمی تواند به تنهایی اقدام به تأسیس شرکت نماید و باید همیشه این نکته را به یاد داشته باشیم که نمی توان با یک نفره شرکت ثبت کرد و حداقل باید دو شریک وجود داشته باشد. نام شرکت باید فارسی و ایرانی باشد.لذا، مرجع ثبت شرکت ها از پذیرفتن نام های خارجی (مگر با اجازه وزارت مزبور) خودداری می نماید. ۲. اظهارات کتبی اعضای هیئت مدیره غیرمرتبط مبنی بر پذیرفتن این وظیفه. در صورت وجود یک شخص حقوقی در هیئت مدیره ، نام و نام خانوادگی شخص حقیقی توسط شخص حقوقی اقدام کننده و نسخه مستند اجازه صلاحیت برای تعیین آن ارائه می شود. مالیات شرکت از سود خالص حاصل شده طی سه ماه مالی محاسبه می شود ، جایی که بیست درصد از سود خالص کسب شده توسط شرکت ها یا موسسات و ارگان ها پس از محاسبه واردات و هزینه های شرکت ، به عنوان مالیات سود کسر می شود. This post was gen᠎erat​ed  by G᠎SA C​onte nt Gener᠎at or Demoversi᠎on .

  • حق بیمه، اگر هر ماه کارمند داشته باشید
  • فتوکپی از شناسنامه متقاضی
  • استان و واحد ثبتی شرکت خود را باید مشخص نمایید
  • دریافت شماره تماس های کوتاه

باید بدانید که این مدت زمان را حتی نمی توان با پرداخت مبلغ سرعت بخشید و همه چیز باید روند قانونی خود را در این کشور طی کند. پس از ثبت شرکت در اداره ثبت تجارت ، شرکت باید در اداره مالیات محلی ثبت شود ، گواهی مالیات باید به وضوح نمایش داده شود و در محل کار قرار گیرد ، تا زمانی که افسر مالیات محلی از دفتر شرکت بازدید می کند یا برای تأیید اطلاعات و گواهی مالیات مراجعه می کند ، در دسترس باشد. مراجعه نماید. سپس نسبت به تکمیل فرمهای مربوطه اقدام نمایید. امکان مراجعه حضوری هستش؟ امکان تاسیس چه نوع شرکت هایی در گرجستان وجود دارد؟ گزارش های ارزیابی تهیه شده توسط نهاد رسمی برای تعیین ارزش نمونه ها ، دارایی های مورد استفاده در طول بنگاه اقتصادی و در صورت وجود ، نوع سرمایه. مدت زمانی که طول می کشد تا شرکت شما در گرجستان ثبت شود وابسته به عوامل گوناگون است. کارکرد شرکت را پیاده سازی کرده و از قوانین آن پیروی می کنند ولی با یک تفاوت که فعالیت آن ها رسمی نمی باشد. در این مرحله، متقاضیان با امضا واثر انگشت تصدیق میکنند که ثبت با سند برابر است و امضا ومهر دفتر را ذیل برگه مشاهده می کنند.

با این تعریف مشخص می شود. بعد از تحویل مدارک در قالب پاکت مخصوص به پست، پس از سه الی ۵ روز در سامانه مشخص می گردد که شرکت شما ثبت شده یا خیر. ثبت کردن شرکت توسط مرجعی صورت می پذیرد که به حکم قانون صلاحیت انجام آن را دارا باشد. ۷. قرارداد با شرکت عضو ، موسسان آن و اشخاص دیگر ، از جمله دسترسی به دارایی ، در صورت وجود. برای ثبت شرکت پس از آگاهی های اولیه باید مراحلی را طی کرد در مرحله اول باید مدارک لازم را جمع آوری کرد از جمله مدارک بسیار مهم برای شروع ثبت شرکت مدارک هویتی محسوب می شود. ۳. ثبت شرکت در ایران بعد در ارتباط با موضوع فعالیت شرکت، نوع فعالیت شرکت، تعیین مدت فعالیت مبنی بر محدود یا نامحدود بودن، معلوم نمودن وجود یا عدم وجود مجوز از سازمانها و ارگانهای خاص در صورت نیاز و وارد کردن شماره و تاریخ مجوز در صورت نیاز به مجوز می باشد. آدرس شرکت باید به طور صریح و واضح در سیستم بنیاد قید شود و لازم به ذکر است که سیستم تأسیس شرکت به طور عمومی در مجله رسمی ثبت تجارت منتشر می شود. ۴. گزارش های ارزیابی تهیه شده توسط یک متخصص منصوب شده توسط نهاد مربوطه در مورد ارزیابی دارایی ها در نوع و دارایی هایی که باید در هنگام ادغام توقیف شود ، در صورت وجود.

اجازه نامه برای شرکتهایی که ادغام آنها منوط به تأیید وزارت یا سایر نهادهای رسمی است. هنگام تأسیس یک شرکت در ترکیه ، شما شامل ویژگی های زیادی می شوید، از جمله حضور در یکی از بهترین بازارهای جهان ، همچنین بیمه درمانی برای تمامی اعضای خانواده ، که به آنها امکان درمان رایگان در تمام بیمارستان های کشور ، همچنین دسترسی به اجازه اقامت کاری را می دهد. قراردادهایی با این شرکت که با موسسان آن و سایر اشخاص منعقد شده است ، از جمله مواردی که مربوط به تملک دارایی در صورت وجود است. شرکت سهامی شرکت بازرگانی محسوب می شود.ولو اینکه موضوع عملیات آن امور بازرگانی نباشد. ۱-۸- نماینده شرکت یا موسسه: نماینده یک شرکت یا موسسه, شخص حقوقی یا حقیقی است که آن شرکت یا موسسه به آن اختیارات لازم را داده است و تعهدات آن در سمت نمایندگی شرکت یا موسسه, تعهدات شرکت یا موسسه اختیاردهنده محسوب می شود. ۳. امضاهای اشخاص مجاز و نمایندگی تعاونی شرکت تحت عنوان تعاونی. سندی نشان می دهد که املاک و مستغلات ، حقوق مالکیت معنوی و سایر ارزشهای غیر در پرونده هایی که در آنها ثبت شده اند به عنوان سرمایه در نوع توصیف می شوند.

۶. در مورد سرمایه در نوع ، سندی که توضیح می دهد حقوق مالکیت معنوی و غیرمنقول و سایر ارزش های تعیین شده به عنوان سرمایه در نوع در دفاتر ثبت ثبت شده است. دفاتر پلمپ شده به آدرس واردش ده ارسال می شود پس باید در زمان درج آن دقت کافی را داشت . همچنین مستلزم امضای قرارداد با دفتر اسناد رسمی بر اساس اطلاعات شرکت ، و وجود قرارداد حسابدار رسمی ، کارمندی که شرکت شما را به خدمات دولتی متصل می کند. ارائه نسخه اصلی اساسنامه شرکت و همچنین دو نسخه معتبر از آن ظرف پانزده روز از تاریخ احراز هویت و تأیید دفتر اسناد رسمی به اداره ثبت احوال الزامی است. پس از آن، طبق ماده ی ۱۱۰ قانون مالیات های مستقیم، اشخاص حقوقی مکلفند اظهارنامه، ترازنامه، حساب سود و زیان متکی به دفاتر اسناد و مدارک خود را حداکثر تا چهار ماه پس از سال مالیاتی همراه با فهرست هویت شرکا و سهامداران و حسب مورد، میزان سهم الشرکه یا تعداد سهام و نشانی هر یک از آن ها را به اداره ی مالیاتی که فعالیت اصلی شخص حقوقی در آن واقع است ارائه و مالیات متعلق را پرداخت نمایند.

این نوع شرکت برای اداره مشاغل ، با نام تجاری خاص تاسیس شده و مسئولیت کلیه سهامداران محدود است. با شرایط ثبت انواع مختلف شرکتهای تجاری کامل آشنا شدید حال اگر به هر دلایلی قصد پایان دادن فعالیت و انحلال شرکت را گرفته اید ما روش اعلام انحلال شرکت را در این مقاله اعلام می نماییم طریقه انحلال در قانون تجارت همانند روش های ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت ثبت شده متفاوت است که به رایج ترین و مهمترین انواع این شرکت در این مقاله پرداخته میشود. در مواقعی که در شهری دسترسی به ادارات مذکور نباشد، دفتر دادگاه یا دفاتر اسناد رسمی به عنوان مرجع ثبتی در نظر گرفته می شود. کسانی که مایل به تاسیس شرکتی در ترکیه هستند باید اساسنامه تاسیس شرکت را تهیه کنند که توسط دفاتر اسناد رسمی تأیید شده و بیانیه آدرس شرکت را ضمیمه کنند و همچنین ۲۵٪ ارزش سرمایه را در بانک واریز کنند.

  1. دو رونوشت از صورتجلسه هیأت مدیره تکمیل شده
  2. ثبت شرکت های داخلی
  3. عدم امکان انتقال وکالتی خودرو در این پیشفروشها
  4. دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره با امضای مدیران منتخب

بهتر است بلافاصله پس از ثبت شرکت سریعاً نسبت به تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی خود اقدام نمایید. برای نتیجه بهتر و مطمئن تر حتما با متخصصان این حوزه مشورت کنید و با اطلاعات جامع وارد این بیزینس شوید. پس از آن باید نسبت به درج صحیح کدپستی ۱۰ رقمی، شماره موبایل متقاضی ( که در اینجا نماینده شخص حقوقی برای ثبت شرکت است)، ایمیل یا پست الکترونیکی فرد اقدام کنید. شرکا باید از صلاحیت و اهلیت لازم برخوردار باشند. چنانچه تقاضای ثبت شعبه در ضمن تقاضای ثبت خود شرکت به عمل آید،تقدیم سواد مصدق سند ثبت خود شرکت لازم نخواهد بود. شرکتهای دانش بنیان در واقع شرکتهایی هستند که فعالیت خود را در اجرایی کردن و تولید یک یا چند اختراع متمرکز میکنند. دولت ترکیه هنگام تعطیل یا از بین رفتن شرکت ، آن را اعطا می کند و مدارس و دانشگاه ها به طور رایگان برای اعضای خانواده در دسترس هستند ، و بعد از کار برای مدت معینی در خاک ترکیه حقوق بازنشستگی نیز اختصاص داده می شود. برای تشکیل شرکت های مختلط سهامی و همچنین شرکت های سهامی خاص نیز به حداقل سه شریک برای ثبت شرکت نیاز می باشد . ۳. گزارش ارزیابی تهیه شده توسط متخصص منصوب شده توسط نهاد مربوطه برای تعیین ارزش دارایی به صورت غیرعادی در صورت قرار دادن سهامدار محدود در سهام شرکتهای سهامی خاص ، ارزش سهام خود را به صورت غیرعادی قرار می دهد.