ایلان ماسک با میم اینترنتی، توییتر را به سخره گرفت: تعداد بات‌ها را در دادگاه اعلام خواهید کرد

این شرکت با برای قانونی شدن و برخورداری حمایت از دولت نیاز به ثبت دارد تا شرکا از شخصیت های حقیقی به یک شخصیت حقوقی تبدیل شوند.

دریافت کد کارگاهی از سازمان بیمه تأمین اجتماعی برای فالیت های خاص شرکت

این شرکت‌ها به اعضای خود متکی هستند و نه به سرمایه. اعضایی که در این شرکت‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند سهم یکسانی از سود ندارند؛ اما همه‌ی آن‌ها به واسطه‌ی عضویتشان دارای یک حق رأی هستند. این حق رأی با افزایش مقدار سهام افزایش پیدا نمی‌کند.

آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرومکس بار دیگر با رنگ‌بندی متنوع و طراحی جدید رؤیت شدند

تودیع سرمایه به معنی تامین کردن و فراهم کردن سرمایه مورد نیاز شرکت است. این سرمایه میتواند در قالب آورده های نقدی و غیر آن باشد. این موارد توسط سهامداران انجام می شود.

اقدامات لازم پذیرفته شدگان آزمون وکالت بعد از اعلام نتایج

*** در موضوع متغیر بودن هزینه آگهی، با توجه به افزایش روزانه و ماهانه قیمت ثبت آگهی، اشاره می کنیم.

در بین شرکت های تجاری، مدارک مورد نیاز برای شرکت های تعاونی از بقیه بسیار سنگین تر است و دردسر های مخصوص به خود را دارد…و آن هم مربوط به حساسیت کار آنهاست.

ارث ازدواج اصطلاحات حقوقی بیمه بیمه تامین اجتماعی ثبت شرکت جرم خانواده دادگاه طلاق قانون قوانین مسائل حقوقی مشاور حقوقی مهریه نفقه وکالت چک

ظاهرا به نظر می رسد که اعضای هیئت مدیره باید مورد تائید همه سهامداران باشند.

نکته قابل تامل بعدی تعیین سمت افراد است. ثبت شرکت در تهران اساس نامه یک شرکت، طبق توافقی که بین افراد تعیین می شود، باید جایگاه و سمت هر شخص مشخض شده باشد. این موضوع از آن جها حائز اهمیت است که در تصمیم گیری های بعدی، رای افراد در چه حد مهم تلقی شود.

*** جالب اینکه بدانید عبارت نوع شرکت (شامل موارد گفته شده در بالا و مواردی که در ادامه بیان خواهد شد) باید قبل از نام شرکت و یا بعد از آن، بدون فاصله با نام شرکت و در بعضی موارد بعلاوه نام شرکا قید گردد.

برای تاسیس شرکت سهامی عام موسسین در بدو امر بایستی حداقل ٢٠% سرمایه را شخصا تعهد و لااقل ٣۵% از مبلغ تعهدی را در حسابی بنام شرکت در شرف تاسیس نزدیکی از بانکها سپرده سپس اظهارنامه ای به ضمیمه طرح اساسنامه شرکت و طرح اعلامیه پذیره نویسی سهام که به امضای کلیه موسسین رسیده باشد به اداره ثبت شرکتها تسلیم ورسید دریافت دارند چنانچه قسمتی از تعهد موسسین به صورت غیر نقد باشد باید عین آن یا مدارک مالکیت آن را در همان بانکی که برای پرداخت مبلغ نقدی حساب باز شده تودیع و گواهی بانک را به ضمیمه اظهارنام و مدارک فوق الذکر به اداره ثبت شرکتها تسلیم دارند. اداره ثبت شرکتها بر اساس (ماده ١٠ ل.ا.ق.ت)پس از مطالعه اظهارنامه و ضمایم مربوطه و تطبیق مندرجات آن با قانون اجازه انتشار اعلامیه پذیره نویسی را صادر خواهد نمود و اعلامیه پذیره نویسی توسط موسسین در جراید آگهی و در بانکی که تعهد سهام نزد آن بعمل آمده درمعرض دید علاقه مندان قرار می گیرد علاقه مندان به خرید سهام در ظرف مهلتی که اعلام شده به بانک مراجعه و ورقه تعهد سهام را امضا و مبلغی که باید نقدا پرداخت شود پرداخت ورسید دریافت خواهند داشت ورقه تعهد سهم در دو نسخه تنظیم و با قید تاریخ به امضای پذیره نویس یا قائم مقام قانونی وی خواهد رسید نسخه اول در بانک نگهداری و نسخه دوم با قید رسید وجه و مهر و امضای بانک به پذیره نویس تسلیم می شود و در صورتی که ورقه تعهد سهم را شخص دیگر به جای پذیره نویس امضا نماید باید سمت و نشانی و هویت کامل خود را در ورقه قید نماید و مدارک مزبور ضمیمه ورقه تعهد سهم خواهد شد امضای ورقه سهم نشانه قبول اساسنامه شرکت و تصمیمات مجامع عمومی صاحبان سهم خواهد بود پس ازا نقضای مهلت پذیره نویسی یا تمدید آن موسسین حداکثر در ظرف یکماه به تعهدات پذیره نویسان رسیدگی و پس از احراز تعهد صحیح سرمایه شرکت که اقلا ٣۵% آن پرداخت شده باشد مجمع عمومی موسس را دعوت خواهند نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *