مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

این مرحله مانند مرحله‌ی قبل است و با زدن «دریافت متن شرکت‌نامه» متن آن در کادر پایینی ظاهر می‌شود و قابل تغییر دادن است. متن اظهارنامه یا تقاضانامه‌ی خود را در این قسمت وارد کنید. “در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت تکسفیر،میزبان شما بزرگواران هستیم.” با ورود اطلاعات نهایی در این زمینه ، سیستم به صورت خودکار تاییدیه پذیرش را از شما خواستار می شود از این رو نیاز است تا متن را به دقت مطالعه نمایید .

در ادامه این مقاله قصد داریم نحوه ثبت کردن شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها را به صورت تصویری، مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم. اگر شما هم با نحوه ثبت شرکت به صورت آنلاین آشنایی ندارید ادامه این راهنمای تصویری ثبت شرکت را از دست ندهید. بصورت گام به گام و تایید نام و امضاء مدارک، باید مدارک لازم را از طریق باجه های پستی مجاز و از طریق پست پیشتاز به اداره ثبت شرکتها ارسال نمایید. پس از تصویب اساسنامه، اساسنامه مصوب به ضمیمه صورت جلسه مجمع عمومی موسس به همراه اعلامیه قبولی مدیران و بازرسان برای ثبت شرکت به مرجع ثبت شرکت ها تحویل داده می‌شود.

مدیران شرکت نماینده قانونی آن هستند و با در نظر گرفتن قانون و مصلحت، اداره امور شرکت را انجام می دهند. مدیران شرکت مسئولیت محدود باید هر سال، صورت دارایی و حساب سود و زیان شرکت را تنظیم نموده و ترازنامه را آماده کنند. ایجاد شرکت نامه و اساسنامه و تقاضانامه برای شرکت مسئولیت محدود ضروری است. ابتدا شرکت نامه در میان موسسان به صورت عادی تنظیم می شود. معرفی نامه مربوط به نمایندگان در صورتی که اعضای هیات مدیره و سهامداران از میان اشخاص حقوقی انتخاب شده باشند و نیز تصویری از روزنامه رسمی که آگهی تاسیس یا تغییرات در آن آمده است.

تمامی کاربران باید هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب در نام کاربری خود استفاده کنند. در صورت مشاهده‌ی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر حذف شده و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. در زومیت شما قادر به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بی‌ربط و توهین آمیز حذف خواهد شد.

  • درصورت رد، مدارک به شما بر گردانده میشود و شما میتوانید در نوبت بعدی مجدداً اقدام کنید و صورت جلسه جدید را تنظیم نمایید.
  • در ادامه می توانید آموزش ثبت شرکت سهامی خاص را مشاهده نموده و خودتان به تنهایی مراحل را انجام دهید.
  • مسئولیت هر یک از شرکاء در پرداخت بدهی ها و تعهدات شرکت فقط تا میزان سرمایه آنها می باشد ، مدت مسئولیت هیات مدیره در شرکت مسئولیت محدود ، نامحدود است مگر اینکه در اساسنامه به ترتیب دیگری در نظر گرفته شده باشد.
  • به شرکتی که اعضای تشکیل دهنده آن باید حداقل ۷ نفر با تابعیت ایرانی باشند و با اهداف هفت گانه ی مندرج در قانون بخش تعاونی با قید واژه ی تعاونی شکل می گیرد ، شرکت تعاونی تولید و مصرف می گویند.
  • در دوره ثبت شرکت کلیه مهارت ها و اصول ثبت و انحلال شرکت ها ، تغییرات در شرکت و ثبت برند به مهارت جویان آموزش داده می شود، همچنین ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی URS انگلستان مهارت جویان معرفی به شرکت های ثبتی و مشاغل مرتبط می شوند.

امید است که بتوانید در ثبت شرکت و مجموعه خود موفق شوید و کسب و کارتان را علمی و هدفمندانه راه اندازی کنید ….. بسته به شرایطتون بهتره که از بین شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص یکی را برای تاسیس و ثبت انتخاب کنید. بعد از پذیرش مدارک،مسئول اداره ،دستور ثبت در دفتر ثبت شرکت ها را صادر می نماید و مشخصات محتویات در دفاتر مخصوص ثبت می شود.مسئول دفتر شروع به ثبت و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید . کارت شناسایی متقاضیان را اخذ می کند وآن را با مشخصات مندرج در شرکتنامه تطبیق می دهد. احراز هویت متقاضیان ،اخذ امضا از متقاضیان در ذیل ثبت در دفتر، تصدیق متقاضیان تحت عنوان ثبت با سند برابر است ، نوشتن شماره ی ثبت در اظهارنامه شرکت از سایر اقدامات مسئول دفتر می باشد.سپس تشکیل پرونده داده و در روی آن از لحاظ تکمیل امضاء گواهی می نماید.

انواع ثبت شرکت

میخوام یک شرکت ثبت کنم تنها برای خودم با مسئولیت محدود و این کار رو میخوام با دو عضو بکنم (خودم و دیگری). هزینه ها تا حدودی نزدیک به ثبت شرکت های عادی (مسئولیت محدود) می باشد و از لحاظ زمانی نیز مانند دیگر ثبت شرکت ها می باشد. من میخوام ی شرکت عمرانی بزنم و کار بگیرم اجرا کنم الان میخوام از کارهای کوچیک شروع کنم و انشالله بعدش پروژه های بزرگ بگیرم خواستم بدونم چ نوع شرکتی بزنم سهامی محدود یا سهامی خاص یا…. به شرکتی که به منظور انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین ۲ یا چند نفر تشکیل می شود و مسئولیت هریک از شرکاء در آن به میزان سرمایه ی آنها در شرکت است ، شرکت نسبی می گویند. شرکت نارین رهنما ارائه دهنده خدمات تخصصی ۱- ثبت شرکت ها در داخل و خارج از ایران ۲- رتبه بندی شرکت های پیمانکاری، خدماتی و مشاور ۳- ثبت علایم تجاری شرک… مدیریت زمان تخصص ماست اخذ تخصصی رتبه پیمانکاران خدمات ثبت انواع شرکت ، تنظیم و …

آموزش ثبت شرکت

مثلا برای تغییر موضوع فعالیت شرکت از صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده استفاده میشه. مدیر شرکت برای ثبت شرکت باید در خصوص مورد آخر تعهد دهد و همچنین تضمین کند که سرمایه نقدی و غیرنقدی (با تعیین قیمت) شرکای ضامن به طور واقعی تسلیم شده است. نام روزنامه کثیرالانتشاری که هرگونه آگهی راجع به شرکت تا تشکیل ثبت برند تجاری اولین مجمع عمومی عادی در آن منتشر خواهد شد. اعلامیه پذیره نویسی می‌بایست توسط موسسین در جراید آگهی شود و به این ترتیب موسسان به عموم برای تشکیل شرکت پیشنهاد می‌دهند. پس از آگهی، علاقه مندان به بانک مشخص شده در آگهی مراجعه و ورقه‌های تعهد سهم را امضا و مبالغ مربوط به سهام را پرداخت می‌کنند.

گام هزینه آگهی تاسیس در روزنامه رسمی را پرداخت کنید

توجه داشته باشید که ارسال مدارک تنها از طریق پست و بدون نیاز به مراجعه حضوری می باشد . شرکت نامه ها و اساسنامه ها ،فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در صورت نیاز اساسنامه های مرتبط با شرکت خود را وارد کنید . در این بخش نیاز به کپی برابر اصل شده ی اساسنامه نیز مورد نیاز است ، که در این بخش باید آپلود (بارگزاری) شود . تعیین سمت شامل یکی از موارد مدیر عامل یا رییس هییت مدیره و …

ارائه مشاوره به شرکتها در حوزه ثبت شرکت و تغییرات آنها، ثبت برند، پیگیری امور اداری شرکتها و مشاوره مدیریت از مهترین خدمات ما می باشد. شهرهایی هستند که جز شهرهای بندری و یا غیر بندری هستند که بر اساس قانون ، جز مناطق آزاد محسوب می گردد. ثبت شرکت در منطقه های آزاد در صورتی است که برخی از شهرهای کشور که شهرهای بندری یا غیربندری باشند،مطابق با قانون در منطقه آزاد محسوب میگردد و می توان شرکت را در مناطق آزاد به ثبت رساند. در اینگونه از شرکت های سهامی عام تعداد افراد تشکیل دهنده ی شرکت ثبت شده بیشتر از مابقی شرکت ها می باشد و این مورد باعث جمع شدن سرمایه های بزرگ می شود و که این امر باعث ایجاد سرمایه های اقتصادی بزرگ می گردد. وقتی اطلاعات نهایی به طور کامل و با دقت توسط متقاضی وارد رایانه شد، رایانه تایید پذیرش را به متقاضی نشان می دهد که متقاضی باید به دقت آن را مطالعه کند. چنانچه برای خودتان یا شرکتتان نیاز به کارت بازرگانی دارید ما در ثبت کاج یا این امر را با کمترین هزینه و در کمترین زمان با ضمانت برایتان انجام خواهیم داد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود و جدیدترین آموزش قوانین و مدارک لازم

بعد از این مرحله باید کپی برابر اصل اساسنامه را هم وارد کنید. حالا به صفحه مدارک وارد میشوید، هر شرکتی نوع خاصی از مدارک را ارائه می کند ، پس شما باید با توجه به نوع شرکت و مدارکی که دارید ، مطالب را روشن و دقیق در جای مخصوص به خود وبه طور کامل تایپ کنید. دقت کنید در صورتی که تایپ ناقص باشد، مدارک عودت داده میشود. زیرا بعضی از شرکت ها دارای قوانین و مقررات خاص خود هستند.در ادامه شما باید ثبت شرکت در تهران وارد صفحه اساسنامه بشوید و اساسنامه شرکت خودتان را در سایت به ثبت برسانید. یادآوری میکنیم که سامانه دارای فرمهای پیش فرضی است که میتوانید آنها را پر کنید شرکت‌نامه ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در قدم بعدی، وارد قسمت اظهار نامه شرکت میشوید، نوبت به وارد کردن متن اظهار نامه است، در این مرحله شما میتوانید از متن‌های موجود در سیستم بهره ببرید و یا خودتان اطلاعات خواسته شده را تایپ کنید.

جزئیات قانونی ثبت شرکت، افراد غیر متخصص در این زمینه را، سردرگم خواهد کرد. در نتیجه افراد غیر متخصص، حتی اگر موفق به ثبت کردن شرکت تغییرات شرکت ها بشوند؛ زمان زیادی را از دست خواهند داد. همچنین خوب است که تنها یک نفر را برای پیگیری امور مربوط به ثبت انواع شرکت، معرفی کنید.

اگر در انتها اگر سوال، پیشنهاد یا انتقادی نیز دارید می توانید انتهای صفحه قسمت ارسال نظرات و دیدگاه ها آن را برای ما ارسال نمایید. چرا ؟ چون به زمانی که می گذارید و آزمون و خطا هایی که انجام می دهید و هزینه های قانونی که به خاطر آزمون و خطاهایتان چندباره پرداخت می کنید نمی ارزد. یعنی اگر تمام این هزینه های زمانی و مالی و روحی را پرداخت می کنید، در آخر جمع کنید، به خود می گویید، کاش از اول ثبت شرکت خود را به یک موسسه معتبر ثبتی سپرده بودم و این همه اذیت نمی شدم. از جمله کارهایی که پس از ثبت شرکت باید انجام دهید، معرفی شرکت خود به سازمان امور مالیاتی و دارایی (ترسناک ترین قسمتی که خیلی ها به آن فکر می کنند) و پلمپ دفاتر مالیاتی تان به طور سالانه می باشد. شرکتی است که برای انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین ۲ یا چند نفر تشکیل می گردد و مسئولیت هریک از شرکاء به میزان سرمایه ی آنها در شرکت می باشد.

۷- شباهت نزدیک به ۵۰ درصد با نام های تجاری دیگر امکان ثبت علامت را بسیار ضعیف می کند. ۲- اسامی غیر معقول، غیر اسلامی و مخالف با موازین اخلاقی و شئونات اسلامی قابلیت ثبت ندارند. این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال. شناسایی و ارزیابی بحث های مهم علمی و پژوهشی و هم چنین آموزش آن به افرادی است که خواهان موضوعات جدید در زمینه علمی خود هستند. ۷) در این مرحله به انتخاب یک نام از بین نام های شما، می پردازد. و همچنین برخی اطلاعات دیگر که حتما باید در قالب یک فرم تکمیل شود.