پیشنهاد اسم برای شرکت ساختمانی

NameMesh ابزار قدرتمندی که به شما در انتخاب یک نام تجاری کمک می­کند. از حرف اول چند کلمه به عنوان اسم مخفف استفاده نشده باشد، همچنین از ترکیب چند حرف استفاده نشود. نام انتخابی شما نباید حاوی اعداد به صورت ریاضی باشد و باید از اعداد به صورت حروفی استفاده شود. ماشین های آهو بیابان و سیمرغ که در ایران تولید می شدند که تولید شرکت پارس خودرو بودند. یکی از نام های تقریباً پیچیده با لوگوی عجیب و غریب می باشد که رتبه ۶۴ را در بین a hundred برند برتر دنیا دارا می باشد و درآمدی برابر با ۱۹ میلیارد دلار را دارا می باشد.

  • اسم یک شرکت باید جذاب باشد، قبول کنید که در بعضی از فعالیت های تجاری نام شرکت باعث جذب مشتری های بیشتری به سمت آن می شود، به همین دلیل باید نام جذابی را برای شرکت خود انتخاب کنید، تا این موضوع هم شامل حال شما شود.
  • استفاده از رنگ‌ها ، اشکال و خطوط خاص برای نام و نمونه اسم شرکت همچون کوکاکولا ، زمزم، تیفانی و….
  • پرونده شرکت هایی که به تازگی تاسیس شده اند صادر شده و در قسمت بایگانی وارد دفاتر کل می شود و در مرحله نهایی به قسمت تعیین نام آورده می شود.
  • همچنین برای راه‌اندازی مجموعه‌های تعاونی ابتدا باید تاییدیه نام پیشنهادی را از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.
  • حالا خودتان را جای کاربری بگذارید که قرار است اسم شما را در گوگل سرچ کند.

حال در زیر به معرفی نام های گوناگون ایرانی و خارجی در زمینه های مختلف می پردازیم که برای ساخت اسم شرکت می‌توانید از آن‌ها الگو بگیرید. و در مرحله‌ی آخر هر کدام از اسم‌ها که نرخ تبدیل بهتری داشتند، به‌عنوان اسم شرکت خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که رفتار کاربران در انتخاب صفحه مناسب شما را شگفت‌زده می‌کند چراکه در بیش‌تر مواقع کاربران رفتاری مخالف رفتار مورد انتظار ما دارند. پیدا کردن نام مناسب شرکت مانند بوم کسب و کار از اهمیت بالای برخوردار است و معمولا حدود یک تا دو هفته زمان لازم دارد البته در بعضی شرکت‌های بزرگ این زمان به ۶ ماه هم می‌رسد.

از دیگر ویژگی های اسم یک شرکت باید به این مورد اشاره کنیم که اسم خاص را نمی توانید به عنوان نام شرکت خود انتخاب کنید. اسامی کشورها و شهرها هم اسم خاص است و انتخاب آنها به عنوان نام یک شرکت قانونی نیست. برای انتخاب بهترین اسم برای شرکت خود با ثبت شرکت در تهران کارشناسان ما تماس بگیرید. پس از تماس از کارشناس مربوطه در خواست کنید تعدادی اسم که با کسب و کار شما همخوانی داد به شما معرفی کند. در این حالت شما تعدادی اسم کارشناسی شده که افراد مجرب آن را برای شما انتخاب کرده اند در مقابل شما خواهد بود.

استعلام اسم شرکت از دو طریق صورت می گیرد که عبارتند از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و سامانه شناسه ملی که بیشتر توضیح خواهیم داد . توسعه و موفقیت یک کسب پیگیری ثبت تغییرات شرکت و کار در گرو انتخاب نامی درست و متناسب با موضوع فعالیتی شرکت است . نظریه مسئول تعیین نام اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری، نظر نهایی محسوب میشود.

قبل از آن که در رابطه با اسم شرکت مطالبی را بیان کنیم، به طور اختصار توضیح خواهیم داد که ثبت یک شرکت چه مراحلی دارد. به این موضوع توجه داشته باشید که انتخاب یک نام مناسب برای شرکت شما یکی از ثبت برند آن مواردی است که قبل از شروع روند راه اندازی شرکت باید به آن فکر کنید، به همین دلیل به آن توجهی خاص داشته باشید. متوجه باشید که آنچه از اسم اصلی شرکت مهم‌تر است، مشهور کردن نام برند شماست.

نه تنها روزنامه رسمی بلکه هزینه های دیگر نظیر وکیل، آگهی های ثبتی، واریزی های قانونی و … نیز نسب به نوع شرکت، تعداد اعضا، موضوعات شرکت و … متغیر و متفاوت خواهد بود. با تعداد محدودی از نام های انتخاب شده پیش مشتریان بالقوه/همکاران/ سرمایه‌گذاران بروید و از آنان نظرخواهی نمایید. اقوام و دوستانی که اطلاع زیادی در خصوص برنامه و اهدافتان دارند، کنار گذارید. برای شرکت خود نامی انتخاب کنید که شما را محدود نکند تا بتواند روی هر محصول یا خدمتی آن را درج نمایید.

نمونه هایی از نامهای منتخب برای شرکتها

بر این اساس، هنگام انتخاب نام شخصیت حقوقی علاوه بر تکراری نبودن اسم باید به این موارد نیز توجهی ویژه داشت. گفتنی است که قوانین نام‌گذاری شرکت در سراسر کشور یکسان است. هر چند استفاده از اسامی شهر ها،رنگ ها و اعداد در اسم شرکت مانعی ندارد ،اما این کلمات جزء اسم شرکت شمرده نمی شوند و اسم شرکت باید غیر از این کلمات شامل سه کلمه باشد. سازنده نام تجاری Namesemith با ارائه پیشنهاد­های مناسب شما را در امر انتخاب نام مناسب شرکت یاری می­کند. اسم شرکت باید یک اسم خاص باشد یعنی مستقیم بتوان آن را به عنوان نهاد جمله به کار برد. در نظر داشته باشید که پیدا کردن اسم مناسب برند کاری چندان آسانی نیست و می‌بایست صبر و حوصله‌ی زیادی به‌خرج دهید.

اسم برای ثبت شرکت

۲- مخاطب شناسی کنید تا نامی که انتخاب می‌کنید بتواند با مخاطبان کسب و کار شما ارتباط بیشتری برقرار کند. برای مثال به جای استفاده از کلماتی مانند سیستم از سامانه یا به جای استفاده از تکنولوژی از فناوری استفاده کنید. این اسامی باید در لغتنامه دهخدا و یا در فرهنگ معین وجود داشته باشند. در ادامه سعی ما بر آن بوده که تعداد زیادی از نمونه نام های شرکت ها را برای شما عزیزان جمع آوری کرده و در این بخش قرار بدیم تا در زمان انتخاب نام شرکت خودر ، این چالش را برای شما راحتر کند. استفاده از اسامی ائمه و نامهای متبرکه در موسسات خیریه، فرهنگی و شرکتهای خدمات زیارتی پس از اخذ مجوز و در صورت رعایت سایر موارد ممکن می باشد.

درباره نویسنده : ثبت شرکت دیاکو

_اسم شرکت می بایست مناسب با فعالیت شرکت باشد، توجه مصرف کننده را به خود جذب کند و برروی مخاطب نگرش مثبت ایجاد کند. بنابراین، مخاطبین بازار را در نظر بگیرید و از انتخاب نام های پیچیده و دشوار برای شرکتتان بپرهیزید. توجه داشته باشید که اسم شرکت باید به درستی و متناسب با موضوع فعالیتی انتخاب شود در غیر این صورت پس از مدتی مجبور به تغییر نام شرکت خواهید شد که همین امر تاثیرات منفی در بازاریابی و تبلیغات شرکت شما خواهد داشت . ارائه مشاوره به شرکتها در حوزه ثبت شرکت و تغییرات آنها، ثبت برند، پیگیری امور اداری شرکتها و مشاوره مدیریت از مهترین خدمات ما می باشد. از آدرس اعلامی به اداره ثبت شرکتها بازدیدی صورت نمیگیرد و نیازی به ارائه اجاره نامه یا سند مالکیت بهاداره ثبت شرکتهانمیباشد. اما کد پستی اعلامی باید واقعی باشد و برای آن کدپستی در اداره پست، نشانی ای ثبت شده باشد.

پس باید قبل از انتخاب قطعی نام برند، با همه‌ی قوانین انتخاب اسم در ایران آشنا شوید تا به مشکل نخورید. از گذشته تا الآن منحصر به فرد بودن اسم یک کمپانی موضوعی مهم و حائز اهمیت در انتخاب نام مناسب شرکت یا برند بوده است. البته بسیاری از کسب‌ و کارهای نوپا و کم تجربه در شروع کارشان سعی می‌کنند از نام برندهای معروف و بزرگ کپی برداری کنند. این کار می‌تواند به‌تنهایی ضربه‌ای به برند و شرکت شما برند که سال‌ها درگیر آن باشید. به علت انتخاب نام نامناسب در شروع بعضی کسب و کارها، بسیاری از شرکت‌ها و برندها در ادامه‌ی توسعه ایده کسب و کار خود ضررهای بسیار زیادی را محتمل شده‌اند. درحقیقت هزینه‌های برندسازی مجدد برای یک نام و نشان جدید بسیار زیاد است.

انتخاب نام چهار سیلابی

اگر بخواهید از کلماتی همچون بنیاد، بهزیستی، بهداشت، قرض الحسنه و … در نام شرکت استفاده نمایید باید مجوز استفاده از این کلمات را کسب نمایید. از اعداد بصورت شماره ای (ریاضی) در اسم شرکت استفاده نکنید. انتخاب نام برای شرکت از مراحل اساسی و اولیه در راه اندازی شرکت است. برای انتخاب نام شرکت باید مواردی را در نظر گرفت که قانون مشخص کرده است که در این مقاله با ذکر مثال به آنها می پردازیم.

انتخاب یک نام تجاری خوب یک فرآیند پیچیده را به همراه دارد و جز اولین قدم های مقررات ثبت شرکت است. اگر میشه چون به ایمیلم کمتر دسترسی دارم یک نمونه اسم مناسب به واتس آپ خودم به شماره ………………..ارسال بفرمایید. باسلام لطف میکنین چندتا اسم پیشنهادی واسه فروشگاه لوازم یدکی و قطعات خودرو بهم بدین ممنون میشم.

اطلاعاتی من جمله ، نام شرکت ، شماره ثبت و شناسه ملی و آخرین آدرس شرکت در این سامانه به شما نمایش داده خواهد شد . اسم شرکت هایی که در آن ها از عناوین و مفاهیم خارجی یا لاتین استفاده شده باشد ، مورد تایید واقع نخواهد شد . اسامی انتخابی در فرهنگ دهخدا باید دارای معنی و مفهوم باشد. ۱-۵ در صورتی که متقاضی به نتیج کارشناسی نام، اعتراض داشته باشد،مراتب را با ذکر دلایل خود در قالب فرم اعتراض ، به مرجع ثبت شرکت های بررسی کننده نام ، اعلام تا کارشناسی مجدد صورت پذیرد. نام شرکت ثبت شده با رعایت تاریخ تقدم، مختص شخصی است که به نام آن در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است و دیگری حق اختیار عین نام مذکور یا متجانس آن را ندارد. اسم شرکت باید هویت حرفه و کار ، تخصص و تجربه شما و هوشمند بودنتان را نشان بدهد .