کفپوش آنتی الکترواستاتیک در مکان هایی که تجهیزات الکتریکی در آن ها قرار گرفته و یا بیمارستان ها قابل استفاده است.

کفپوش ورزشی پلی یورتان ، کفپوشی مقاوم و ایمن برای ورزشکاران

رزین از گیاه در برابر حشرات و عوامل بیماری زا محافظت می کند . رزین از مخلوط پیچیده ای از مواد مختلف از جمله اسیدهای آلی به نام اسید های رزین تشکیل شده است . انواع رزین

#دکراسیون_داخلی #دکراسیون_منزل #دکوراسیون_داخلی #کفپوش_سه_بعدی

در واقع اگر در ساختار شیمیایی کفپوش پلی اورتان ورزشی از ترکیب ایزوسیانیت خطی یا آلیفاتیک با پلی ال خطی استفاده شود؛ مقاومت نوری کفپوش بهبود پیدا می کند.

کفپوش صنعتی کند سوز فوم پلی یورتان عایق حرارتی و صوتی با دانسیته چهل مناسب ترین جانشین عایق های قدیمی همانند عایق پشم سنگ و عایق پشم شیشه می باشد

ورق حرارتی پلی یورتان ورق حرارتی فوم پلی یورتان به شکل و فرم پانلی با ابعاد دوازده مترمربع و همچنین با مقدار ضخامت های مختلف وضمنا در دانسیته پانزده کیلوگرم بر متر مکعب با مدرن ترین و جدیدترین تکنولوژی روز اروپا به وسیله ی شرکت مهار انرژی با قیمت مناسب به فروش می رسد.

#کفپوش_سه_بعدی #کفپوش_پی_وی_سی #کفپوش_بتنی #کفپوش_ضدآب # کفپوش صنعتی پلی یورتان #کفپوش_لمینت #کفپوش_گرانول #کفپوش_متحرک

لازم به ذکر است که طول عمر این عایق بسایار زیاد می باشد و این فوم ها هزینه تعمیر و نگهداری ساختمان را به صورت چشم گیری کاهش می دهند.

اغلب خریداران این ورق با در نظر گرفتن به ابعاد و ضخامتو همچنین قیمت ورق پلی یورتان اقدام به خرید محصول مورد نظر خود می کنند.

#رنگ_اپوکسی #رنگ_پلی_یورتان #رنگ_پلی_اورتان #کفپوش_پلی_اورتان #کفپوش_پلی_یورتان #رنگاپوکسی #کفپوشاپوکسی #کفپوش_اپوکسی_ضداسید #کفپوش_اپوکسی_آنتی_استاتیک #کفپوش_اپوکسی_بهداشتی #کفپوش_اپوکسی #کفپوش #اجرای_کفپوش_اپوکسی

بنابراین کفپوش پلی اورتان ورزشی و کفپوش اپوکسی هریک ویژگی های خاص خود را دارند. کفپوش پلی اورتان، مزیت های متعدد دیگری نیز دارد که در ادامه به آنها پرداخته می شود.

رزین ماده ای جامد بسیاااار چسبناک با منشأ گیاهی یا مصنوعی است که به طور معمول به پلیمر ها تبدیل می شود رزین ها معمولا مخلوطی از ترکیبات آلی هستند گیاهان برای پاسخ به صدمات رزین ها را برای مزایای محافظتی خود ترشح می کنند .

یکی از ویژگی‌های کفپوش پلی یورتان ورزشی، محافظت بالاییست که از ورزشکاران حین زمین خوردن بهمراه دارد. پلی یورتان یکپارچه، مقاوم و در عین حال نرم است که موجب می‌شود زمین خوردن ورزشکاران روی این کفپوش آسیب جدی بهمراه نداشته باشد. آسیب‌های ورزشی از جمله شکستگی استخوان دست، زانو، یا هر نوع شکستگی دیگر بسیار خطرناک است و مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا فرد از این آسیب‌ها رهایی یابد.