محصولات ساختمانی و تزئینی رنگ های روغنی رنگ‌های پلاستیک و نیم پلاستیک رنگ های آکریلیک پایه آب ضد زنگ‌های روغنی مادر رنگ ها رنگ های استخری بتونه ها تینر و زیرکارها رنگ های چوب رنگ های صنعتی فروشگاهی

آیتم نوع کفپوش مورد نظر کارفرما نسبت به کاربری محل مورد نظر می باشد

همانطور که از ابتدا هم گفته شد؛ کفپوش پلی یورتان، یک کفپوش دو جزئی است. یک جز کفپوش پلی یورتان، رزین و جز دیگر، هاردنر یا همان سخت کننده است.

فروش ورق های پلی یورتان فروش ویژه ورق های پلی یورتان در ضخامت های مختلف در مهار انرژی و همچنینی عامل و نمایندگی فرووش ورق پلی یورتان پایدار انرژی پارس انجام می شود.

در بین انواع مختلف کفپوش سالن ورزشی، کفپوش ورزشی پلی یورتان از جمله گزینه‌های محبوب و پرطرفدار است. در این مقاله به ویژگی‌ها و مزایای این نوع کفپوش خواهیم پرداخت.

کفپوش صنعتی پلی یورتان حرارتی این کفپوش ها بالاست و در محیط هایی که دمای بالایی دارند قابل استفاده هستند.

‌ طرح اجرا شده : طرح سنگ مرمر ( رنگ رگه ها به سلیقه مشتری میباشد)

عبور و مرور ماشین آلات سنگین و قرار دادن اشیاء وزین و کشیده شدن آن ها بر روی این کفپوش ها، آسیبی به آن ها وارد نمی کند.

#نمونه_کار #شرکت_یخچال_سازی_هیمالیا #کفپوش_ضداب #کفپوشاپوکسی #کفپوش_پلی_اورتان #کفپوش_پلی_یورتان #کفپوش_انتی_استاتیک #صنایع_حمل_و_نقل #رنگرزی #مواد_شیمیایی #بیمارستان_ها # پلی یورتان صنعتی #تصفیه_آب #تصفیه_خانه_ها #سالن_ورزشی #پارکینگ #مواد_غذایی #مواد_آرایشی #صنایع_بسته_بندی #اتاق_سرور #کفپوش #کفپوش_اپوکسی #کفپوش_های_سه_بعدی #کفپوش_برتر #کفپوش_آنتی_استاتیک #کفپوش_آنتی_باکتریال #اصفهان #شیراز #ارومیه #شرکت_کفپوش_برتر

این عایق پلی اورتان تزریقی مصرفهای بسیاری دارد، از جمله آنها می توان به عایق کاری صنعتی و ساختمانی و مصارف بسیار دیگر اشاره نمو.

دریافت کانالوگ با کیفیت بالا دریافت کانالوگ با کیفیت متوسط دریافت کاتالوگ – ماهنامه صنعت ساختمان

همچنین به رنگ این اجازه را می‌دهد تا براق‌تر باشد. این بالا رفتن سطح براقی باعث خواهد شد تا چرک و غبار موجود بر روی رنگ به راحتی با آب و مواد شوینده پاک شوند.

از این محصول معمولاً به عنوان لایه نهایی بر روی سطوح سنگ‌های تزئینی و نما، اپوکسی‌ها و دیگر پلی یورتان‌ها استفاده می‌شود.

“پلی الی” که جزو ترکیبات اصلی رزین های پلی یورتان است، با کمک روغن کرچک اصلاح می شود. در سنتز رزین های پلی یورتان از موادی استفاده شده که نتیجه به کارگیری آن ها، تنوع بیشتر کفپوش های پلی یورتان نسبت به کفپوش های اپوکسی است چرا که با کوتاه و بلند کردن زنجیرهای پلی ال و همچنین دستکاری و تغییر آن به راحتی می توان خواص مختلفی را از این نوع کفپوش ها دریافت کرد.