اسدالله وطنخواه در گفتوگو با خبرنگار سرویس هوایی تیننیوز در خصوص تأسیس یک شرکت هواپیمایی جدید در استان مازندران توضیح داد: اخیراً یک شرکت هواپیمایی تحت عنوان «وارش» که برگرفته از نام مازندرانی است در این استان تأسیس شد. به گزارش خبرنگار تیننیوز، روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه اولین مجوز شرکت هواپیمایی خراسان جنوبی با محوریت بیرجند توسط بخش خصوصی اخذ شد، در همین رابطه رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در رابطه با این خبر به خبرنگار سرویس هوایی تیننیوز توضیح داد: گرفتن مجوز برای تأسیس شرکت هواپیمایی مراحل مختلفی دارد که برخی از شرکتها ابتدا به ساکن موافقت اصولی از سازمان هواپیمایی کشوری برای ورود هواپیما به کشور اخذ میکنند. علی عابدزاده در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره مصوبه سازمان هواپیمایی کشوری در آییننامه تأسیس شرکتهای هواپیمایی و تأمین کفایت سرمایه و الزام وجود پنج فروند هواپیما، اظهار داشت: موافقت اصولیهایی که سازمان هواپیمایی کشوری برای تأسیس شرکتهای هواپیمایی صادر کرده است، همه بر اساس کفایت سرمایه و تأمین حداقل رقم مذکور است که تعداد هواپیماها نیز مشمول همین کفایت سرمایه است. در شماره ۱۶۷هفتهنامه «حملونقل» گفتگویی داشتیم با فرهنگ رمضانپور، مدیرعامل یک شرکت هواپیمایی که موفق شد طی سال گذشته مجوز موافقت اصولی را کسب کند و بهاحتمال بسیار زیاد تا پایان امسال مجوز بهرهبرداری را نیز دریافت خواهد کرد. ᠎This  da​ta has been writt en with GSA Con tent Gen er at​or D emover si​on.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با ابلاغ دستورالعمل حقوق مسافر سطح خدمات را بهبود بخشیدهایم این در حالی است که در سال قبل تعداد مسافران خطوط هوایی ایران ۱۹ درصد رشد داشته است. خبرگزاری میزان- رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با ابلاغ دستورالعمل حقوق مسافر سطح خدمات را بهبود بخشیدهایم این در حالی است که در سال قبل تعداد مسافران خطوط هوایی ایران ۱۹ درصد رشد داشته است. با توجه به الزام ثبت شرکت ها در کشور با درنظر گرفتن اعطای مشروعیت به فعالیت های شرکت ، لزوم ثبت شرکت باید قانونی و تخصصی انجام پذیرد. لذا تهران ثبت با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان گرامی، مشاوره های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و موارد پیرامون به آنان داده و با تخصیص بهترین وکلای ثبتی این مهم را در راستای خدمت رسانی درست، دقیق و بموقع به آنان، لحاظ داشته است. افراد خارجی نیز در صورت عدم نیاز مالی به دولت، شغل خود را در کانادا ثبت کرده و پس از گرفتن تاییدیه از نهادهای ذیربط کار خود را آغاز می کنند. ما در اینجا به دلیل اینکه مجال شرح مدارک مورد نیاز برای ثبت تمام انواع شرکت ها وجود ندارد به عنوان مثال مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص را آورده ایم. A rticle was c᠎re᠎at ed by GSA᠎ C on tent Gen erat or DE​MO .

میزان مسئولیت هر یک از انواع شرکت های تجاری ، «به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک» است. در اسم شرکتهای با مسئولیت محدود نباید نام هیچ یک از شرکا ذکر شود. در قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران هفت نوع شرکت تجاری تعریف شده است: شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، و شرکت تعاونی تولید و مصرف. بر اساس توضیحات سایت در این فرم باید صورت جلسه افراد مسئول، هیئت مدیره و رکن اداره کننده با توجه به شخصیت حقوقی را به شرح مفصل تایپ و وارد کنید. نام درخواستی را در باکس مربوطه وارد کرده و بررسی کنید که نام مورد نظر شما، قبلا ثبت شده است یا خیر. در صورتی که اطلاعات را به درستی وارد سامانه کرده باشید ، در مرحله بعدی باید مدارک مورد نیاز را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرسی که در تاییده پذیرش قید شده است ارسال نمایید. Th is da​ta h as been  done with G​SA C on te nt Generator DEMO!

اینکه مدارک شما نقص و مشکلی نداشته باشد و شما نیاز به طی مراحل تکمیل یا رفع مشکلات موجود نداشته باشید یکی از عوامل تعیین کننده پروسه ثبت شرکت در ادراه ثبت شرکت ها است. مدارک مورد نیاز و مراحل ثبت برند و لوگو به مراتب سادهتر از ثبت شرکت تجاری است. خبرگزاری آریا – رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه ایرلاینهای ناتوان بیشترین نارضایتی را در صنعت حملونقل هوایی ایجاد میکنند، گفت: تأخیرات زیاد پروازها موجب بروز نارضایتی برای مردم شده است.به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمدرضا رضایی امروز در مراسم ورود دو فروند هواپیمای ATR به ناوگان ایرانایر اظهار داشت: هما به عنوان برند صنعت حملونقل هوایی این روزها با ورود هواپیماهای جدید شرایط مناسبی را تجربه میکند؛ این ایرلاین با وجود نیروهای قوی پیش از این دچار مشکلات فراوانی بود و به نوعی، نارضایتی در بدنه هما وجود داشت اما در ماههای اخیر شرایط این شرکت هواپیمایی مناسب شده است. بزرگترین هواپیما ساز دنیا طی مراسمی در روز شنبه اولین بوئینگ ۳۷۳ خود را که در کارخانه ای در ۲۹۰ کیلومتری جنوب غرب شانگهای ساخته شده بود تحویل داد .

رییس اداره توسعه تعاونی ها اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از ثبت نام ۵۵۱ شرکت تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر سال ۹۶ خبر داد. وی با بیان اینکه شرکتهای هواپیمایی میتوانند با کمک بانک مرکزی ارز سامانه نیما دریافت کنند، گفت: روند اختصاص ارز در این سامانه برای ایرلاینها کند است که در جلسهای که با رئیس کل بانک مرکزی داشتیم، خواستیم سرعت اختصاص ارز افزایش یابد. داشتن اطلاعات اضافی درباره شرکتهای هواپیمایی که با آن سفر میکنید میتواند به غلبه بر ترس شما کمک کند. چنانچه قصد ثبت تغییرات شرکت را دارید، ثبت میزان به شما کمک خواهد کرد. طبق قوانین میهن میزبان موظف است چنانچه درخواست رسمی از سوی مراجع و ارگان های قضایی و یا دولتی مبنی بر در اختیار گذاشتن مشخصات کاربران دریافت کند، مشخصات فردی کاربران را تسلیم آن مرجع و یا ارگان نماید. چنانچه نام برند انتخابی شما برای ثبت شرکت حسابداری دارای ویژگی های خاص و خلاقانه باشد علاوه بر سریع تر پیش رفتن مراحل کار سبب شناساندن شرکت به جوامع و همینطور ماندگاری دائم در ذهن افراد می شود. ثبت شرکت در ایران تلاش بسیار زیادی کردیم تا زمینه استخراج (ماین) این ارزها برای کاربران آسان شود چرا که همگی دانش و توانایی راه اندازی این دستگاه ها را ندارند و از یک طرف دوستانی هستند که شروع به راه اندازی دستگاه ها بصورت شخصی کردند ولی بعدها با مشکلات زیادی روبرو شدند و ما میگویم دیگر نیازی نیست چرا که ما این زمینه را به صرفه تر از راه اندازی دستگاه های شخصیتان برایتان امکان پذیر کردیم.

وی درباره تأسیس ایرلاین جدیدی با محوریت شهر ساری بیان کرد: این شرکت هواپیمایی قواعد تأسیس ایرلاین را رعایت کرده و کفایت سرمایه دارد، این شرکت دو فروند هواپیمای عملیاتی دارد و در حوزه ناوگان استانداردها را اخذ کرده است. به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، براین اساس شرکتهای جدید باید حداقل سه هواپیمای روسی با عمر کمتر از ۵ سال را در ناوگان هوایی خود داشته باشند. باید بگویم که پس از سه ماه اقامت در کشور جدید میتوانید نزد مقامات مربوطه در محل اقامت مانند شهرداری یا ایستگاه پلیس محلی رفته و گواهینامه ثبت شده در دوره اقامت در این کشور را دریافت کنید و با این گواهینامه شما حق زندگی در کشوری جدید را خواهید داشت. علی عابدزاده با بیان اینکه تغییرات نرخ ارز و افزایش قیمت آن به دو و نیم برابر که سبب افزایش قیمت بلیت شده، بر صنعت حمل و نقل هوایی اثرگذار خواهد بود، گفت: در سال های گذشته، وقتی تغییراتی به یکباره در صنعت هوانوردی اعمال میشد، در ترددهای هوایی اثر میگذاشت. ایران اکونومیست – علی عابدزاده، درباره اقدامات سازمان هواپیمایی کشوری در زمینه کاهش تأخیرهای پروازی اظهار کرد: یکی از مسائلی که سازمان در طول دو سال اخیر پیگیری کرده، طراحی برنامه هایی برای حل ریشه ای مشکلات است تا بتواند در کلیه ابعاد، صنعت حمل و نقل هوایی را تحت تأثیر قرار دهد.

  1. یادداشت و اساسنامه
  2. موضوع شرکت به طور صریح و منجز
  3. کارت ملی ایرانی
  4. گواهی نداشتن سوءپیشینه هیئت مؤسسین
  5. ارائه ی خدمات با کم ترین هزینه
  6. اسامی برای شرکت باید دارای سه سیلاب باشد

او در ادامه افزود: بیس پروازی این شرکت هواپیمایی با مرکزیت شیراز خواهد بود. به گزارش تیننیوز به نقل از ایلنا، علی عابدزاده گفت: یکی از ثبت شرکت در ایران از فرودگاه سوم است و تلاش میکنیم هیچ پروازی به دلیل تحریم سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی کنسل نشود. به عقیده وزارت حمل و نقل روسیه این تصمیم باعث افزایش تحرک در صنعت هواپیماسازی روسیه میشود. ثبت شرکتها اساس این دستورالعمل، برای تأسیس یک ایرلاین، ضرورت دارد اعضای هیئت مدیره آن شرکت هواپیمایی سابقه فعالیت در صنعت حمل و نقل هوایی یا مشاغل تخصصی و مرتبط با صنعت را داشته باشند؛ همچنین کفایت سرمایه مالی حدود ۳۰۰ میلیارد تومانی آن زمان برای تأسیس شرکت هواپیمایی جدید بر اساس نوع فعالیت در نظر گرفته شد. به گزارش خبرنگار تین نیوز، علی عابدزاده در نشست خبری نمایشگاه حملونقل و صنایع وابسته اعلام کرد: بوئینگ، ایرباس و ATR اعلام آمادگی کردهاند که تعدادی از هواپیماها را تامین فاینانس کنند؛ مذاکره در این رابطه در حال انجام است و با توجه به استقبال سازندهها، بحث تامین منابع مالی راحتتر است. علی عابدزاده امروز در حاشیه افتتاح ۱۰ پروژه در فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: ۵۰ تا ۵۵ درصد شرکتهای هواپیمایی ارزی است و در حال پیگیری هستیم تا شرکتهای هواپیمایی از سامانه نیما ارز دریافت کنند.