موسسات از جمله شرکت هایی هستند که برای امور غیر تجاری ایجاد میشوند و میتوانند نام هایی مانند بنگاه، کانون ، انجمن و … داشته باشندو همچنین میتوانند مالکیت خصوصی و یا دولتی داشته باشند.

سالیوان: ایران به جای غنی سازی و خاموش کردن دوربین‌ها با توافقی که روی میز است موافقت کند

همانطور که در ابتدای این مقاله شما را با انواع شرکت‌ها آشنا کردیم، متوجه شده‌اید که در ایران انواع مختلفی از شرکت وجود دارد.

آیا برای ثبت شرکت نیازی هست که اعضا دارای سابقه ی بیمه ی حداقلی باشند؟

بلینکن: در صورت عدم دستیابی به توافق، به تحریم علیه ایران ادامه می‌دهیم

شرکت از زمانی تشکیل می شود که دو یا چند نفر قصد تشکیل آن را داشته باشند بنابراین قصد و نیت ایشان ملاک تشکیل است اما از نظر مقررات و ضوابط اداری طی نمودن مراحلی چند جهت تأسیس یک شرکت یا مؤسسه ضروری است تا این شرکت بر روی کاغذ نوشته شود و در دفاتر اداره ثبت شرکت ها ثبت گردد .

لاکن در تمامی این موارد برای متقاضیان حقیقی باید کپی کارت ملی و شناسنامه و متقاضیان حقوقی آگهی آخرین تغییرات شرکت را که برابر با اصل شده است به وکیل و نماینده قانونی خود ارائه دهند و همچنین اخذ سوئ پیشینه برای هیات مدیره و مدیرعامل و گواهی عدم اعتیاد برای مدیر عامل از الزامات می باشد.

ثبت شرکت از جمله اقداماتی است که ممکن است برای هر کسی پیچیده باشد. ما در این مقاله به صورت قدم به قدم مراحل ثبت شرکت و هزینه ها را به شما می گوییم.

رقم نجومی قرارداد بازیکنان پرسپولیس لو رفت/ پایان حضور سید جلال به عنوان بازیکن

بیانسه پس از ۶ سال با آلبوم «رنسانس» به بازار موسیقی بر می‌گردد

امیدوارم توانسته باشم با زبانی ساده تمامی موارد حوزه ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط ایران را به اختصار برایتان بازگو نمایم در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با کارشناسان تماس بگیرید .

و به مسؤول ثبت دفاتر تحویل می دهد در این قسمت است که به شرکت شماره ثبت داده می شود مشخصات و محتویات در دفاتر مخصوص ثبت می شود ذیل دفتر توسط فردی که مجاز به امضاء آن است امضاء می شود و آگهی تأسیس در قسمت دبیرخانه مهر و شماره می شود و یک نسخه از آگهی تأسیس به متقاضی برای درج در روزنامه رسمی داده می شود و از هر یک از مدارک یک نسخه به متقاضی داده می شود مهر اداره برای آن زده می شود و به این ترتیب شرکت به ثبت می رسد .

– از طرح اعلامیه پذیره نویسی هم باید دو نسخه را تحویل دهید.

متقاضی همراه با پرونده به واحد تعیین نام مراجعه می کند و کارشناس تعیین نام پس از جستجو در کامپیوتر نام های درخواستی متقاضی را جستجو می کند.