همچنین برای راه اندازی ثبت شرکت پیمانکاری ابنیه و انجام فعالیت به سرمایه ی زیادی لازم دارد که شاید این سرمایه را بطور کلی شرکا نداشته باشد بدین ترتیب توصیه می شود که از قالب ثبتی سهامی خاص استفاده شود که دارای مزایای بسیاری از جمله ارائه تسهیلات و وام بانکی و موسساتی می باشد.

ثبت شرکت در تهران صورتیکه اعضا یا سهامداران شخص حقوقی باشند، کپی آگهی تاسیس، روزنامه‌ی رسمی، کپی روزنامه‌ی رسمی آخرین تغییرات شرکت، کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده ی نماینده ی شخص حقوقی الزامی است.

پوگبا: به منچستریونایتد نشان می‌دهم که در تمدید نکردن قراردادم اشتباه کردند

تولید آب آشامیدنی از هوای خشک بیابان با یک پرده ژلی ارزان قیمت

شرکت نسبی نوعی شرکت است که جهت انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین دو یا چند نفر تشکیل و مسئولیت هریک از شرکا به نسبت سرمایه‌ای است که برای تاسیس شرکت گذاشته‌اند.

برای راه اندازی شرکت تضامنی به حداقل دو نفر نیاز است که هر دو “شریک ضامن” نامیده می‌شوند.

سریال جدید «بازی تاج و تخت» با محوریت «جان اسنو» ساخته می‌شود

میشه بگید پیشرفت توی شرکت سهامی خاص بیشتره یا شرکت با مسئولیت محدود؟

رقم نجومی قرارداد بازیکنان پرسپولیس لو رفت/ پایان حضور سید جلال به عنوان بازیکن

به ترتب اولویت یکی از نام ها را برای او تعیین می کند در این قسمت کارشناس پرونده مشخص می شود و محتویات پرونده از طریق کامپیوتر برای کارشناس تأسیس ارسال می گردد و همزمان متقاضی نیز با اصل پرونده بر کارشناس مربوطه مراجعه می نماید. کارشناس تأسیس همزمان محتویات و مدارک شرکت را با توجه به نوع آن چک می کند علاوه بر آنکه منع قانونی نداشته باشد موظف است تمام محتویات پرونده را نیز در داخل سیستم چک کند.

در این نوع شرکت نیز سهام داران شرکت به میزان مبلغ اسمی سهامشان نسبت به شرکت و تعهدات آن مسئول هستند. برای اطلاع بیشتر مقاله تخصصی ثبت شرکت سهامی عام را مطالعه کنید.

پس در حال حاضر برای ثبت شرکت ساختمانی مدرک تحصیلی ملاک نیست و شما می توانید فقط با مدارک شناسایی نسبت به ثبت شرکت اقدام فرمایید.

– در صورتی که نیاز باشد باید مجوزهای دریافت شده برای ثبت شرکت خود را تحویل دهید.

چراکه ما می‌خواهیم همکاری بلندمدت و دوستانه با شما داشته باشیم.