میشه یه شرکت پیمانکاری نما زد و به چند نفر و چه تحصیلاتی نیاز هست و اینکه کارهای اجرا شده در گذشته و حال به بالا رفتن رابه شرکت کمک میکنه؟؟؟؟

پیش از اینکه در مورد تاسیس شرکت سهامی خاص اطلاعاتی را ارائه دهیم باید بدانید که این شرکت یکی دیگر از شرکت های بازرگانی می باشد که تمام سرمایه ای که در آن وجود دارد به وسیله کسانی که شرکت را می خواهند تاسیس کنند تامین می شود.

این نوع شرکت نیز بسیار در ایران رایج است و ماهیت این نوع شرکت ( حتی اگر موضوع فعالیت بازرگانی نداشته باشد)، تجاری است و در این نوع شرکت موسسین می بایست تمام سرمایه شرکت را تامین نمایند.

– از صورت جلسه مجمع عمومی شرکت که در آن موسسین وجود دارند باید دو برگ را ارائه دهید که این دو برگ هم باید به وسیله بازرسین و کسانی که سهامدار هستند به امضاء برسد.

مرحله دوم: حداقل سرمایه مورد نیاز برای شرکت سهامی خاص صد هزار تومان است. این مبلغ باید در حساب بانکی که برای تشکیل شرکت سهامی خاص افتتاح می شود موجود باشد.

اعتراف درویش: قرارداد گل‌محمدی ۴۰ میلیارد است!/ واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات درویش

از اهداف این دسته از شرکت ها می‌توان به جذب ایده ها و تبدیل آن به مشاغل پایدار، تجاری سازی ایده های تحقیقاتی و غیره اشاره کرد.

انجام امور تجاری و بازرگانی و … بود تا حقوق هر یک از شرکا مشخص و تعهدات هریک از آنها در قبال شرکت معلوم گردد .

به ترتیب اولویت یکی از نام ها را برای او تعیین می کند در این قسمت کارشناس پرونده مشخص می شود و محتویات پرونده از طریق کامپیوتر برای کارشناس تأسیس ارسال می گردد و همزمان متقاضی نیز با اصل پرونده بر کارشناس مربوطه مراجعه می نماید .

هنگام ایجاد یک شرکت ، ابتدا می بایست نام شرکت را انتخاب نمود و این شخص حقوقی منبعد با این نام در جامعه شناخته و فعالیت میکنند و مانند فرد حقیقی روزی با انحلال شرکت زندگی این شخص حقوقی پایان می یابد .

موسسه ثبتی و حقوقی ونک بزرگترین و تخصصی‌ترین مراکز ارائه دهنده خدمات ثبتی در کشور می‌باشد.

ثبت شرکت در تهران جهت هرگونه سوال ثبت شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه ثبتی از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید .

 برخی موضوعات فعالیت شرکت نیاز به اخذ مجوز دارد به عنوان مثال برای یک شرکت تبلیغاتی شما نیاز دارید ابتدا مجوز های لازم را اخذ تا بتوانید موضوع فعالیت تبلیغاتی را در زمینه های کاری شرکت بگنجانید برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد میکنم مقاله تخصصی این حوزه را با نام ” فعالیت هایی که نیاز به اخذ مجوز دارند ” را مطالعه فرمایید.

توافق‌های بی‌سابقه در سازمان تجارت جهانی: مالکیت معنوی واکسن کووید موقتا حذف می شود