به طور کلی هزینه ثبت شرکت در تهران را نمی توان با عدد مشخصی بیان کرد. زیرا همانطور که گفتیم با توجه به میزان سرمایه شرکت و هزینه های مختلفی که در بالا ذکر شد هزینه ها متفاوت است.

نوشته‌ای با امضای مدیر شرکت، حاکی از پرداخت تمام سرمایه‌ی نقدی شرکای ضامن و تسلیم تمام سرمایه ی غیر نقدی با تعیین قیمت حصه‌های غیر نقدی

همانطور که در ابتدای این مقاله شما را با انواع شرکت‌ها آشنا کردیم، متوجه شده‌اید که در ایران انواع مختلفی از شرکت وجود دارد.

همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را در اینستاگرام ثبت ونک دنبال نمایید.

برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود باید شرکتنامه و امضای آن توسط تمام شرکا به همراه تسلیم کل سرمایه نقدی و غیر نقدی صورت پذیرد.

در مورد حداقل اعضا مورد نیاز برای تاسیس شرکت ها باید خاطر نشان کنم که بسته به نوع شرکت این عدد متغییر است به عنوان مثال در شرکتها ی مسئولیت محدود حداقل دو نفر و در شرکت های سهامی خاص حد اقل سه نفر می بایست به سازمان معرفی و ارائه مدارک نمایند که این افراد میتوانند هم شخصیت حقیقی و هم شخصیت حقوقی داشته باشند.

پیش از روی کار آمدن سامانه ، کلیه امور ثبتی مانند ثبت شرکت ، علامت تجاری و … به صورت سنتی و دستی صورت می گرفته است .

عکس های دیدنی وجالب روز؛ از بُزی با گوشهای عجیب تا شیاطین رقصان

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت فردا مراجعه کنید یا با شماره تماس ۴۳۹۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

در ایران افراد بیشتر از دو قالب سهامی خاص و بامسئولیت محدود به دلیل داشتن مزایای مناسب استفاده می کنند و به ثبت شرکت در این قالب ها می پردازند.

پیش از آنکه مراحل ثبت شرکت را توضیح دهیم لازم می دانیم که ابتدا تعریفی از اینکه شرکت چیست و چه انواعی دارد را خدمت شما ارائه دهیم. شرکت همانطور که از نام آن مشخص است به مجموعه ای گفته می شود و افراد که معمولا از دو نفر به بالا هستند تشکیل می دهند.

جلوگیری از انحلال کسب و کار در زمان انصراف هر یک از شرکا و جایگزینی افراد دیگر به سادگی

بعد از تأیید رئیس محتویات پرونده از طریق سیستم برای کارشناسی عودت داده می شود. کارشناس یک نسخه از تمام مدارک ثبتی را مهر نسخه اداره می زند،حق ثبت شرکت را نیز با توجه به میزان سرمایه شرکت تعیین می نماید را از طریق سیستم صحت مدارک ارسالی را تأیید به حسابداری ارسال می نماید در حسابداری حق ثبت،حق الدرج آگهی شرکت در روزنامه کثیرالانتشار اخذ می گردد و محتویات پرونده به قمست ثبت دفاتر مراجعه نماید مدارکی را که مهر نسخه اداره دارد را در داخل پرونده جداگانه ای همراه با آگهی تأسیس قرار دهد.

شما باید بدانید که شرکت با مسئولیت محدود یکی از شرکت هایی می باشد که دو یا چند نفر آن را برای امور تجاری تاسیس می کنند و هر یک از اعضاء به میزان سهمی که در شرکت دارند و سرمایه مربوط به خودشان مسئولیت کارهایی انجام شده در شرکت را قبول می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *