برای اینکه تصوری حدودی از زمان بازسازی ویلا داشته باشیم، اون رو در سه دسته اصلی مطرح می‌کنیم:

یکی از دلایل مهم برای بازسازی شهربازی ها، تعمیر و بازسازی وسایل بازی موجود در شهربازی می باشد.

در ساخت و طراحی یک ویلای مدرن، از یک سبک مشخص و ترجیحا ساده استفاده می‌شود. برای رسیدن به یک طراحی استاندارد و مطلوب، باید مواردی همچون رنگ، بافت و جزئیات طراحی به صورت دقیق و منظم انتخاب و عملی شوند.

در زمان بازسازی شهربازی باید دقت داشته باشید که شرایط سنی را برای افراد در نظر بگیرید و تاکید داشته باشید که این محدودیت سنی برای افراد رعایت شود و اجازه ندهید که کودکان از دستگاه های خطر آفرین استفاده کنند.

اهداف و بخش‌هایی که برای بازسازی مد نظرتون هست رو با متخصصین بازسازی در میان بذارین تا بتونن با طراحی حساب‌ شده، اجرای کار رو شروع کنن.

مصالح زیاد و متنوعی در بازار وجود دارد که مختص طراحی و اجرای فضای سبز هستند.

طراحی ویلا باید با در نظر گرفتن تمام قوانین و استانداردها انجام شده و چیزی که در نهایت حاصل می شود، زیبایی و چشم نوازی کامل داشته باشد.

اینکه قدمت بنا چقدر هست و ویلا چقدر فرسوده است و نیاز به بازسازی داره هم، در تعیین حجم کار و قیمت‌دهی نهایی نقش داره.

زمانی که صحبت از طراحی ساختمان ویلایی می باشد مهمترین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید کیفیت طراحی بوده و این آیتم برای هر فردی متناسب با سلیقه و علایقی که دارد متغیر خواهد بود.

در ویلا‌هایی هم که در مکان هایی با پوشش گیاهی انبوه ساخته می‌شوند، بهتر است از پنجره‌های چوبی استفاده شود تا ویلا مطابقت زیادی با محیط اطراف خود داشته و زیبا‌تر به نظر برسد.

از خطوط عمودی می‌توان برای بالا کشیدن چشم و ایجاد فضای بزرگتر استفاده کرد.

قرار است که ویلاسازی مطابق با سلیقه مشتری اتفاق بیفتد و باید ایده مشتری تا حد امکان با استانداردها و طرح نهایی همخوانی داشته باشد. طرح های فوق العاده ای برای ساخت یک ویلای مدرن، لوکس، سنتی و … وجود دارند؛ اما باید دید مشتری علاقه مند به داشتن چه ویلایی است و طراحی مطابق با آن پیش برود.


گروه تسکو سازه متخصص در طراحی و ساخت ویلا مدرن و ویلای چوبی با جدید ترین متریال در ساخت ویلا های لوکس در ایران می باشد.

توجه به مواردی همچون نور‌های مخفی در نمای بیرونی ویلا، چراغ‌های دیواری نصب شده در بخش‌های گوناگون محیط و نمای خارجی ویلا، نور‌افکن‌های بزرگ و کوچک که در ترانس نصب می‌شوند، همگی بخش مهمی از اصول ساخت و طراحی ویلا ی مدرن هستند.