همچنین قادر به طی نمودن تمام مراحل اداری این کار می باشند. سیاست داخلی – همشهری آنلاین:کمیسیون اصل ۹۰ در گزارش از ابهام در فعالیت اقتصادی وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که وی بعد از تصدی وزارت از دو هیات مدیره استعفا داده اما به لحاظ طی مراحل اداری تمهیدات لازم انجام نشده است. ۸-شرکت های تعاونی مسکن کارگران هر استان می توانند نسبت به ایجاد کانون هماهنگی شرکت های تعاونی مسکن کارگران استان اقدام نمایند و کانون های هماهنگی تعاونی های مسکن کارگران استان ها می توانند نسبت به تشکیل کانون عالی هماهنگی تعاونی های مسکن کارگران کشور(اتحادیه ی مرکزی تعاونی های مسکن کارگران-اسکان)اقدام نمایند.وزارتخانه های کار و امور اجتماعی،مسکن و شهرسازی،امور اقتصادی و دارایی موظف به همکاری با اتحادیه ی اسکان بوده و اساسنامه ی شرکت های مذکور توسط وزارت کار و امور اجنماعی به ثبت خواهد رسید. چون ثبت شرکتنامه در دفاتر اسناد رسمی با وجود ثبت خود شرکت در اداره ی ثبت، موجب پیچیدگی کار می شود، از این جهت به موجب مقررات مورخه ۱۰ اسفند ۱۳۲۷ وزارت دادگستری به دوائر ثبت شرکت ها در مرکز و شهرستانها اجازه ی ثبت شرکتنامه داده می شود. موقع چاپ کتاب نکته مدنی چطور به موقع بفهمیم چاپ شده؟

᠎Po​st has been cre᠎at​ed ​by G᠎SA  Con te nt  G en er ator Dem​ov ersion.

 • ارائه دو نسخه اظهار نامه تکمیل شده
 • تعیین سرمایه در قالب های مشخص
 • ارائه مشخصات اعضای حضور یافته در مجمع عمومی اول شرکت
 • امکان دریافت نمایندگی
 • شرکت سهامی
 • اسامی شرکت یا شرکای ضامن که سمت مدیریت دارند
 • میزان دارایی نقدی و غیرنقدی شرکت
 • اسامی مدیر یا مدیران شرکت

نکته : در صورتی که شرکت چند نماینده مستقل در ایران داشته باشد، باید یک نسخه از این گواهی در اختیار هر یک باشد. نکته : شرکت سهامی خاص هرچند از نظر ثبت شرکت مراحل پیچیده تری دارد اما اعتبار بیشتری دارد. همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم، ثبت شرکت در آلمان انواع متفاوتی دارد که با توجه به نوع شرکت هزینه آن نیز متفاوت است، اما به طور کلی برای ثبت شرکت باید حداقل ۲۵هزار یورو سرمایه داشته باشید. لطفا توجه داشته باشید که مبلغ مربوط به گروه یا خانواده باید یکجا و طی یک فیش واریز گردد. ۲) یک روز کاری پس از واریز وجه،شما میتوانید ثبت نام کنید. هنگام ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها مراحلی طی می شود تا به مرحله تایید نام از سمت اداره ثبت می رسید. شرکت تعاونی توزیع: زمینه فعالیت این شرکتها تهیه و توزیع کالا، خدمات ، مسکن و مواردی از این قبیل می باشد. مقایسه آماری میزان ثبت و اشتغالزایی شرکتهای تعاونی به عنوان بخش اقتصاد مردمی، از کاهش ۷۲ درصدی ثبت این شرکتها نسبت به ۶ سال گذشته حکایت دارد. مقام ارشد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور همچنین اظهار کرد: از میان استانهای ثبتی کل کشور، بیشترین شرکتهای ثبت شده هم به ترتیب مربوط به استانهای خراسانرضوی و فارس و کمترین هم مربوط به استانهای خراسان شمالی، ایلام و خراسان شمالی بوده است.به گفته وی، بررسیها نشان میدهد که ۳۸ درصد استانهای کشور با رشد مثبت نسبت به سال قبل و ۶۲ درصد از استانها با رشد منفی نسبت به سال قبل در بخش تعداد شرکتهای ثبت شده، مواجه بودهاند.تویسرکانی در خصوص عملکرد سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری، تصریح کرد: در سال ۹۱ حدود ۵ هزار و ۶۰۰ شرکت در محیط مجازی و با استفاده از سامانه، به ثبت رسیدهاند.

در صورتیکه مرکز اصلی شرکت در اروپا و آسیا(به استثنای خاور دور) و امریکای شمالی باشد و چهارماه در سایر مناطق دنیا که شامل خاور دور هم می شود. دلیل آن نیز دسترسی راحتتر مشتریان به این مناطق است. اتباع خارجی می توانند شرکت خود را به طور کامل و ۱۰۰درصدی به نام خود در ایران ثبت کنند. کد فراگیر یکی از کد هایی است که اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی برای انجام فعالیت در ایران مانند: ثبت شرکت، یا اخذ نمایندگی و شعبه لازم است درخواست کد فراگیر بدهند. وضعیت پرونده از طریق کد رهگیری که در سامانه مشخص شده قابل پیگیری است. از تاریخ ثبت شرکت نیز چند ماه برای تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی فرصت دارید. اداره ثبت نیز ظرف مدت یک ماه مکلف به انتشار تغییرات است . لازم به ذکر است که هنگام ثبت شرکت باید هزینه های دیگر مثل سفارت، رفت و آمد، هزینه کارکنان و مالیات را نیز در نظر بگیرید. لازم به ذکر است که با ثبت شرکت در آلمان و سرمایه گذاری در این کشور می توانید اقامت آلمان را بگیرید، اما زمان گرفتن این اقامت با توجه به نوع شرکتی که ثبت کردید، متفاوت خواهد بود. ثبت شرکت در تهران از تکمیل اطلاعات در سامانه و انجام صحیح مراحل اینترنتی ثبت پلمپ دفاتر و کلیک بر روی پذیرش نهایی، می بایست اصل اظهارنامه پلمپ دفاتر مهر و امضاء شده دریافتی از اینترنت را به همراه سایر مدارکی که در ذیل ذکر خواهد شد، به اداره ثبت ارسال نمایید تا اداره پست دفاتر پلمپ را به آدرسی که در سامانه قید نموده اید ارسال نماید.

صلاحیت ثبت شرکت، تغییرات آن، دفاتر پلمپ و سایر خدمات مرتبط با آن در این اداره قابل پیگیری و انجام است. لطفاً فرم عودت وجه را نیز دروز قرار ملاقات با سایر مدارک خود همراه بیاورید. ۷) حتماً تمام مدارک خودرا درروز قرار ملاقات همراه داشته باشیدو مطمئن شوید که فرم کامل و صحیح طبق اطلاعات پرشود. در مرحله بعد طبق دستورالعملهای سایت باید صورتجلسه مؤسسین و اعضای هیئت مدیره به صورت کامل وارد شود. برای بسیاری از افراد که علاقه به سرمایه گذاری در آلمان دارند، موضوع اقامت بسیار نگران کننده است. بسیاری از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در کشور های اروپایی هستند، یکی از کشورهایی که ارزش سرمایه گذاری را دارد، آلمان است. آلمان کشور پیشرفته ای است که امکان سرمایه گذاری را برای افراد خارجی فراهم می کند، در این میان بسیاری از افراد علاقه به سرمایه گذاری در این کشور هستند. این کشور از انواع مختلف سرمایه گذاران حمایت کرده و شرایط سرمایه گذاری را برای علاقه مندان فراهم می کند. ۸) این امکان برای شما فراهم شده است که وقت خودرا تا ۷۲ ساعت قبل از قرار ملاقات یکبار تغییر دهید.

در صورت قبول همه مدارک و عدم وضعیت «رد شدن پرونده» یا «نقص مدارک» توسط اداره ثبت شرکتها، درخواست شما مورد قبول قرار گرفته و برای صدور آگهی در روزنامه رسمی کل کشور اقدام مینمایید. بعد از دریافت آگهی تاسیس شرکت، باید یک نوبت در روزنامه رسمی چاپ شود، اما در یک سال اخیر، درج آگهی تاسیس در روزنامه های کثیرالانتشار نیز اجباری شده اما زمانی برای آن تعیین نشده است و شما تا تغییرات بعدی می توانید پرداخت ننمایید.هزینه روزنامه کثیرالانتشار با توجه به اینکه کدام روزنامه است متفاوت و معمولا از روزنامه رسمی گرانتر است. شرایط ثبت شرکت : ثبت انواع شرکت ها نیاز به شرایط بسیار متفاوتی دارد، از آن جایی که شرکت ها دارای ساختار و وظایف مختلفی هستند، با توجه به این نکات شما می توانید با مراحل ثبت شرکت های مختلف بیشتر آشنا شوید. پس ابتدا باید بسنجید که نیاز کاری شما به چه نوع شرکتی خواهد بود. تبصره: سایر قیود و شرایطی که در این قانون برای تشکیل و ثبت شرکت های سهامی عام مقرر است در مورد شرکت های سهامی خاص لازم الرعایه نخواهد بود. این را بدانید که یاری کارشناسان حقوقی همیشه کمک رسان شما در زمینه رسیدن به اهدافتان خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که به منظور جلوگیری از صرف هزینههای گزاف و سنگین ناشی از تکرار مراحل ثبت شرکت بر اثر اشتباهات ثبتی و اتلاف زمان و از همه مهمتر پیشگیری از ایجاد هرگونه نقصی در پروندهی شما ، از یک مشاور آگاه و دلسوز استفاده کنید.به این منظور کارشناسان و مشاوران متعهد و با تجربه موسسه حقوقی فرداد رسا جهت مشاوره ثبت شرکت در شیراز در خدمت شما هستند. تا ادامه با ما باشید تا با حقوق قانونی خود را به ثبت برسانند. به طور کامل در اساسنامه آورده شود. همه موارد مربوطه باید به طور قانونی در اداره ثبت اسناد ، ثبت رسمی شود . ۵. در پایان که کار ثبت شرکت و روزنامه رسمی به اتمام رسید، شما در موسسه ثبت شرکت مجددا حضور پیدا می کنید (یا فقط با آنها تماس می گیرید) و نسبت به تسویه هزینه نهایی و اتمام قرارداد اقدام می کنید. دقت داشته باشید که در اینجا فقط مدارک لازم برای ثبت شرکت در آلمان بررسی شده است و برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ ویزای آلمان می توانید از دفتر آقای نظیری زاده کمک بگیرید.

 • امضاء در ذیل اساسنامه شرکت سهامی خاص
 • شرکت ها با یک دیگر برابرند
 • وزارت بازرگانی
 • اظهار نامه شرکت در دو رونوشت
 • دریاچه تار
 • موافقتنامهی تشکیل شرکت یا اتحادیه طبق تبصره ماده ۵۱

مسئول دفتر شروع به ثبت شرکتنامه و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید. برای ثبت شرکت باید در ابتدا یک آگهی در روزنامه رسمی به چاپ برسد. بعد از اینکه اسناد فوق را به اداره ثبت شرکتها ارسال نمودید ، کارشناسان اداره ثبت اظهارنامه شما را بررسی خواهند کرد. تعهد به تحویل یک نسخه از آخرین بیلان شرکت به دایره ثبت شرکتها ، در صورتیکه بیلان گفته شده مطابق فقره ششم این ماده انتشار باشد. کاربرانی که به دنبال استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تغییرات شرکتها هستند معمولاً سؤالات مختلفی در ذهن داشته و به دنبال رسیدن به پاسخ آنها هستند. براساس ماده ۱ قانون ثبت شرکتها هر شرکتی که در ایران تشکیل شود ، به گونه ای که مرکزیت آن در ایران باشد ، و در ایران مشغول فعالیت باشد ایرانی محسوب می شود. طبق ماده ۷ قانون ثبت شرکتها مقرر شده است که تغییرات درمورد نمایندگان شرکت یا مدیران شعب آن باید به صورت کتبی در طول مدت حداکثر ۲ ماه ، به اطلاع اداره ثبت برسد. اگر تغییرات در خود شرکت باشد مدت اعلام آن ۳ ماه است . مطمئنا اگر شرکتی به ثبت نرسیده باشد بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری از ارائه تسهیلات و پرداخت وام به آن شرکت خودداری خواهند نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.