1. به قیمت روز خودرو بستگی دارد
  2. تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی با ملیت ایرانی
  3. رسید ثبت نام سامانه اداره ثبت شرکت ها
  4. ثبت شرکت جوین
  5. راه تماس و ارتباط با مدیر عامل
  6. بیمه و سایر موارد
  7. مدیر عامل

در مرحله ششم ثبت اینترنتی شرکت در سامانه ثبت شرکتها ، می بایست اسامی تمام شرکای خود را در فرمی که پیش رو دارید وارد کنید. در ابتدا می بایست تشریفات لازم برای متقاضیان فراهم شود؛ تا براحتی اقدام به ثبت نمایند. ۴- تقاضای دادن رونوشت مصدق از دفاتر ثبت شرکت ها برای عموم مردم آزاد است. اندوخته قانونی یا سرمایه احتیاطی یا ذخیره احتیاطی به منظور تامین ضررها یا هزینه های غیرقابل پیش بینی تکلیف گردیده است. البته اگر در این زمینه به نتیجه ای نرسیده اید و فعلا شعبه ای را در نظر ندارید و تکلیف این موضوع را نمیدانید یا هنوز با سهامداران خود به نتیجه نرسیده اید و توافق نکرده اید باید معرفی شعب را به اینده بسپارید و در زمان مناسب برای آن اقدام کنید و به قسمت شعب در سامانه مراجعه کرده و گزینه مربوط به نداشتن شعب را انتخاب کنید. خدمات هاست “هاستینگ” شرکت رادفان در سه زمینه میزبانی وب اشتراکی، سرور مجازی و سرور اختصاصی ارائه میگردد. لازم به ذکر است که تعداد شرکا در این شرکت ها نباید از سه نفر کمتر باشد .

ثبت شرکت مستقل خارجی در ایران تقریباً مشابه ثبت شرکت داخلی است اما ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت خارجی مستلزم اثبات هویت قانونی شرکت مادر در کشور متبوع خود است و ارائه مستندات مربوطه به عهده شرکت متقاضی ثبت می باشد. ضمن این نکته که برای هر شرکتی حداقل سرمایه ها متفاوت است، شما با توجه به نوع شرکت خودتان باید حداقل هزینه لازم را سرمایه گذاری کنید با این حال هیچ محدودیت و سقفی برای حداکثر سرمایه داخلی شرکت وجود ندارد. در این مرحله مدارک مورد نیاز مربوط به ثبت تاسیس مورد درخواست به شما نشان داده می شود که پس از تایید می توان گزینه پذیرش نهایی را انتخاب کنید. در این نوع شرکت ها مسئولیت شرکاء نامحدود است و تعهد شرکاء به تمامی اموال و دارایی آن ها تسری دارد. دقت کنید زومیت، وبسایتی عمومی است و افراد با سطوح دانش مختلف دیدگاههای خود را مطرح میکنند. تشکیل مجمع عمومی فوق العاده. ۹. آخرین بیلان عملکرد مالی شرکت منوط به اینکه مقررات کشور متبوع و اساسنامه شرکت انعکاس عمومی آن را تجویز نموده باشد. کلیه امور مربوط به پلمپ دفاتر بصورت ویژه (vip) انجام می شود. بعد از ورود به مرحله ثبت، یا تغییرات، یا دفاتر تجاری یا سایر خدمات مربوط به این سامانه لازم است برای وارد شدن مجدد به صفحه درخواست باید حتماً شماره پیگیری را در قسمت پیگیری درخواست وارد کنید و وضعیت روند درخواست خود را مشاهده نمایید.

ماده ۲ آیین نامه اجرایی قانون ثبت شرکت ها مصوب ۱۳۱۱ تصریح می کند که در هر محلی که اداره ثبت اسناد و یا دفتر اسناد رسمی موجود است . چون طبق ماده ۵ از طرح اصلاحی آیین نامه مربوط به ثبت مصوب ۱۳۴۰، دفاتر ثبت شرکت ها در اداره ثبت شرکت ها، قائم مقام دفاتر اسناد رسمی می باشند، موسسان شرکت های تجاری، شرکت نامه را از روی اوراق چاپی که اداره مربوطه در اختیار آنان می گذارد، تنظیم نموده و موسسان امضا می نمایند و همان اوراق عیناَ در دفتر ثبت وارد و ثبت می شود و با ابطال تمبر حق الثبت شرکت ها، شرکت نامه رسمی در حکم اسناد رسمی درمی آید و به این ترتیب نیازی به حضور در دفاتر اسناد رسمی و ثبت شرکت نامه نمی باشد. بنابراین، اگر سود هنگفتی حاصل شود پس از کسر هزینه ها، متعلق به خود تاجر است، در عوض تمام زیان های احتمالی را نیز باید خود او تحمل کند.

شرکت های تجاری که در آن محل تشکیل می شود، باید به موجب شرکت نامه تشکیل گردد و بند ۲ ماده ۴۷ قانون ثبت نیز ثبت شرکت نامه را اجباری می داند. برای راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره ی ۰۲۱۴۲۱۴۳ – موسسه حقوقی ثبت شرکت فکر برتر تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره بگیرید. جهت پلمپ دفاتر با ما تماس بگیرید. ۸. اسم و آدرس شخص یا اشخاص ذیصلاح جهت دریافت اسناد و ابلاغ های رسمی. به موجب ماده ۲ نظام نامه راجع به مواد ۱۹۶ و ۱۹۷ و ۱۹۹ قانون تجارت، مصوب ۱۳۱۱ شرکت های تجاری، باید در تهران در دایره ثبت شرکت ها و در خارج تهران در اداره ثبت اسناد مرکز اصلی شرکت به ثبت برسند. اقامتگاه قانونی شخص حقوقی محل اصلی فعالیت آن است و به موجب ماده ۵۹۰ قانون تجارت، اقامتگاه قانونی شخص حقوقی محلی است که اداره شخص حقوقی در آنجاست. اساساَ شرکت تجاری برای فعالیت های بزرگ تجاری از ظرفیت زیادی برخوردار است. لذا شناسایی شخصیت حقوقی برای شرکت های تجاری خارجی در صورتی مصداق دارد که این شرکت ها در کشوری که تشکیل شده اند، دارای شخصیت حقوقی باشند.

در این قیمت یکی از روزنامه های کم هزینه را برای انتشار آگهی های شرکت انتخاب نمایید. ۱. شرکت هایی که موضوع فعالیت شان توسط عموم مردم ثبت نمی شود و نهادها و ارگان های دولتی در این موضوع دخالت دارند. نخست این که ثبت شعبه، در زمان ثبت خود شرکت انجام می گیرد که در این صورت ضمن انتشار خلاصه شرکت نامه، محل شعب شرکت در آگهی باید ذکر و آگهی مزبور برای انتشار در جراید محلی ضمن رونویس تقاضا نامه و منضمات آن به اداره ی ثبتی که شعبه ی شرکت در آنجا واقع است فرستاده شود. امروزه میتوان مراحل ثبت شرکت را غیر حضوری و بهصورت آنلاین انجام داد و بخش بزرگی از مراجعههای غیر ضروری از این فرآیند حذف شده است. این شرکتها بیشتر زمانی تشکیل میشوند که وضعیت اقتصادی نابسامان بوده و به واسطه گرانی و تورم حاکم بر کشور قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده باشد.

برای اینکه بتوانیم شرکت پیمانکاری خود را به ثبت برسانید باید از طریق سامانه های قرار داده شده ابتدا اظهارنامه مربوطه ثبت شرکت را پر کرده و درخواست مربوطه را ارسال کنید تا پس از تایید آن بتوانید مدارک و تمامی مراحلی که برای پرداخت روزنامه رسمی در دو مرحله و همچنین اطلاعاتی که شما داده می شود را در طول تشکیل پرونده ها انجام بدهید. ماده ی ۵ قانون ثبت شرکت ها، نمایندگی یا مدیریت شعبه ی شرکت های خارجی را مکلف به ثبت شرکت در ایران کرده است، مشروط بر اینکه بخواهند در ایران فعالیت کنند. بنا به تجویز ماده ۲۰ نظامنامه ثبت شرکت ها، دایره ثبت باید ظرف مدت یک ماه از تاریخ ثبت شرکت خارجی یا شعبه آن،مراتب زیر را به هزینه شرکت در روزنامه رسمی قوه قضائیه و یکی از روزنامه های کثیرالانتشار تهران منتشر نماید. روش اول آن است که شرکاء شرکت را برای مدتی محدود و معین برای مثال شرکت را برای ۹ سال تاسیس می نمایند که با انقضاء این مدت ، شرکت خود به خود منحل می گردد و در صورت تمایل به ادامه حیات شرکت می توانند مطابق قوانین و مقررات آن شرکت مدت شرکت را تمدید کنند مگر این که تمدید مجدد آن در اساسنامه منع شده باشد.

  • الف) نماینده شخص حقیقی باشد
  • نداشتن محکومیت موثر کیفری
  • هر دو عضو شرکت باید از سهامداران باشند
  • گواهی پذیره نویسی

بنابراین برای تامین سرمایه لازم جهت ورود به دنیای تجارت، دو راه پیش روست که یکی کند و دیگری سریع است . بنابراین سقف تعهد شرکاء در شرکت های سرمایه ای ، میزان سرمایه آن ها است و بیش از آن ، شرکاء مسئولیتی ندارند. اما در برابر این شیوه، روش سریعی نیز قابل تصور است که عبارت است از تشکیل شرکت تجاری . تابعیت عبارت است از یک رابطه سیاسی، حقوقی و معنوی که فردی را به دولتی معین مرتبط می سازد. لازم به ذکر است برای جستجوی تمامی آگهیهای قانونی سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۹۱ میتوان به این پورتال مراجعه کرد. فقط با داشتن تصویر شناسنامه و کارت ملی می توان از طریق سامانه و بدون مراجعه حضوری شرکت خود را ثبت کرد. تشکیل در ایران و داشتن مرکز اصلی در ایران . به موجب ماده ۳ قانون ثبت شرکت ها برای آنکه شخصیت حقوقی شرکت خارجی در ایران شناخته شود و شرکت بتواند در ایران مبادرت به امور تجاری کند،باید در مملکت اصلی خود شرکت قانونی شناخته شده و در اداره ثبت اسناد تهران به ثبت رسیده باشد. ᠎A rt​ic​le h as be en creat​ed  with t᠎he he᠎lp  of GSA Content Gen er at or​ Dem᠎over sion.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *