۳. مرحله بعد در ارتباط با موضوع فعالیت شرکت، نوع فعالیت شرکت، تعیین مدت فعالیت مبنی بر محدود یا نامحدود بودن، معلوم نمودن وجود یا عدم وجود مجوز از سازمانها و ارگانهای خاص در صورت نیاز و وارد کردن شماره و تاریخ مجوز در صورت نیاز به مجوز می باشد. نتیجه ی عدم انتشار مواردی که نظامنامه به عهده ی مدیران گذاشته این است که اولاَ مدیران ممکن است مطابق قواعد عام،به سبب خطای خود،محکوم به جبران خسارت اشخاص ثالث شوند و ثانیاَ اشخاص ثالث می توانند تاثیر این تغییرات را نادیده بگیرند،چه تغییراتی که به نظر آن ها نرسیده ،در مقابل آن ها قابل استناد نیست. پس از انتخاب نوع شرکت می توانید برای شرکت ۵ نام پیشنهادی در نظر بگیرید چرا که برخی شرکت ها مانند شرکت تضامنی تحت عنوان نام خاصی تشکیل می شوند . پس از کلیک روی نام یک نماد، صفحهای مانند شکل زیر باز میشود. کار اتمام ثبت شرکت شما هم زمان است با تحویل یک شماره ثبت و شناسه ملی به شما که توسط اداره ی ثبت شرکتها به شما داده می شود و در واقع مانند شماره شناسناممه برای شرکت تان می ماند این که درست بعد از اتمام مراحل ثبت نام در سامانه ثبت و تایید اظهارنامه هایتان انجام می شود.

᠎This was creat᠎ed wi th G​SA Conte​nt​ Gen᠎erat᠎or DE MO.

از این رو به دلیل امکان خطا در زمان ارائه مدارک و انجام پروسه حقوقی و ثبتی شرکت بهتر است از تجارب کارشناسان حقوقی بهره ببرید. شما به عنوان یک شخصیت حقیقی برای تبدیل شدن به یک شخصیت حقوقی باید ابتدا از یک شزکت ثبتی که کار تخصصی ثبت شرکت را انجام می دهد بخواهید هرچه سریع تر برای ثبت شرکت تان اقدام نماید. ثبت شرکت در تهران وکیل دادگستری رسمی شرکت یا فرد متقاضی باید برای دریافت مدارک ثبتی و امضاء دفاتر مربوطه به صورت حضوری به اداره ثبت شرکتها مراجعه کند. مدارک شناسایی شرکا را تحویل دهید. برای ثبت شرکت تولیدی مسئولیت محدود باید تمام مبلغ سرمایه اولیه را در بانک قرار دهید. بنابراین علاوه بر شرایط عمومی عقد قرارداد، موارد ویژه ای نیز تحت عنوان شرایط اختصاصی تدوین شده است که متقاضیان تشکیل شرکت می بایست آن ها را مورد مداقه قرار دهند. مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تولیدی را گردآوری کنید.

​Po st has been created ᠎by GSA C᠎on᠎tent Gener᠎ator  Dem​ov​ersion᠎!

بعد از امضای آگهی، متقاضی مدارک را به قسمت دبیرخانه می برد تا آگهی را در دفتر اندیکاتور ثبت کند. هر شخص حقوقی که بر اساس دسته بندی اول به ثبت رسیده باشد. البته تمام شرکتها به هدف تجارت و کسب سود ایجاد نمیشوند که به این دسته از شرکتها، شرکتهای مدنی نامیده میشوند. در صورتی که مدت فوق برای تطبیق تشکیلات با قانون تجارت و تقاضای ثبت کافی نباشد رئیس محکمه ابتدایی محل به تقاضای شرکت تا سه ماه مهلت اضافی خواهد داد. ماده ۶- در مورد شرکتهای خارجی که شرایط عملیات آن ها به موجب امتیاز نامه صحیح و منظمی مقرر است و صحت امتیاز را در موعد قانونی تقاضای ثبت وزارت امور خارجه تصدیق نماید مفاد قسمت اخیر ماده فوق مجری نخواهد شد ولی جزای نقدی برای هر روز تاخیر از صدور حکم از قرار روزی ده الی یکصد تومان است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ اعضای اتاق تهران میتوانند دو خدمت دیگر، یعنی ثبتنام پلمب دفاتر قانونی و پیشثبتنام اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی را از طریق نمایندگان اداره ثبت شرکتها که در اتاق تهران مستقر هستند، به انجام برسانند. در این سامانه تمامی امور مربوط به ثبت شرکت از جمله پذیرش صورتجلسه، پلمپ دفاتر تجاری، بخشنامه ها و تمام نامه های اجرایی ثبت شرکت ها پیگیری می شود.

طبق آمارهای ارائهشده از سوی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، (آخرین آمارهای رسمی مربوط به سالهای ۹۶ و ۹۷ است) از کل واردات مناطق آزاد، در سال ۱۳۹۶ که معادل دو میلیارد و ۲۷ میلیون دلار است، حدود ۶۰۱ میلیون دلار (نزدیک به ۳۰درصد) مربوط به کالاهای مسافری بوده، ۴۷۰ میلیون دلار (معادل ۲۳درصد) مربوط به وسایل نقلیه موتوری، ۶۴۳ میلیون دلار (معادل ۳۱.۷درصد) مربوط به مواد اولیه واحدهای تولیدی و ۳۱۳ میلیون دلار (معادل ۱۵.۴درصد) مربوط به مصرف در منطقه بوده است. در کل نام شرکت باید مناسب با موضوع شرکت بوده، دارای معنا و مطابق با فرهنگ اسلامی باشد ، سابقه ثبت نداشته و واژه بیگانه نباشد. برای راه اندازی کارگاه تولیدی ابتدا باید یک شرکت ثبت کنید، سپس برای آن شرکت و کارگاه خود مجوز لازم را از سازمان مربوطه اخد کنید. چنانچه اشخاص حقیقی یا حقوقی از دفاتر پلمپ شده سال قبل استفاده ننموده باشند یا به عبارتی دفاتر ثبت و پلمپ شده نانویس مانده باشد و قصد استفاده آن را برای سال مالی آتی داشته باشد مراتب حداکثر ظرف مدت سی روز از تاریخ شروع سال مالی جدید با ذکر مشخصات دفاتر مزبور به حوزه مالیاتی ذیربط اعلام می شود.

جهت ثبت شرکت از کجا شروع کنم ؟ ۶- دارا بودن سوء پیشینه اشخاص مانعی جهت ثبت شرکت نیست فقط نمی توانند جزء هیئت مدیره، مدیر عامل و یا بازرسین شرکت باشند. اداره شرکت به مدت مشخص (محدود یا نامحدود) به یک یا چند نفر به عنوان مدیر (که لازم نیست حتماً از شرکا باشند) سپرده می­شود. توجه داشته باشید که همه شرکت های تولیدی برای ثبت به مجوز نیاز ندارند، مجوزهای لازم برای یک شرکت تولیدی متناسب با نوع فعالیت مشخص خواهد شد و اغلب از وزارت صنعت و معدن و تجارت و از طریق سامانه بهین یاب اخذ می گردند.. حجم تجارت در تهران، به استناد آمارهای رسمی(مرکز آمار ایران،بانک مرکزی،صندوق بین المللی پول،بانک جهانی) در دهه های اخیر بطور چشمگیری افزایش یافته است که این افزایش نیاز به توسعه تشکیلات تجاری و ایجاد شرکت های بازرگانی را تشدید نموده است. مدیران شرکت را می­توان از بین شرکا یا خارج از آنها انتخاب کرد که دوران مدیریت آنها می­تواند محدود یا نامحدود باشد. در ابتدا به این موضوع توجه کنید که متناسب با نوع شرکت (سهامی خاص یا مسئولیت محدود) مدارک مورد نیاز هم تغییر خواهد کرد، از این رو در ادامه این مدارک را بیان می کنیم.

 • به قیمت روز خودرو بستگی دارد
 • تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی با ملیت ایرانی
 • رسید ثبت نام سامانه اداره ثبت شرکت ها
 • ثبت شرکت جوین
 • راه تماس و ارتباط با مدیر عامل
 • بیمه و سایر موارد

ثبت شرکت مسئولیت محدود معمولا بیشترین متقاضی ثبت در ایران را دارد. اصل مجوز فعالیت چنانچه ثبت موضوع به مجوز نیاز دارد. مراجعه به دفاتر نوتر یکی از اولین قدمها برای ثبت شرکت در کشور ترکیه است. موسسه حقوقی ثبت ما ارائه دهنده خدمات مشاوره ثبت شرکت و ثبت برند ، اخذ و تمدید رتبه پیمانکاران ، اخذ و تمدید کارت بازرگانی حقیقی و حقوقی ، کلیه تغییرات شرکتها و طراحی و پشتیبانی سایت می باشد. اما در صورتی که کار بازرگانی می کنید یا در ادامه نیاز به اخذ وام از بانکها و موارد مشابه دارید بهتر است شرکت سهامی خاص ثبت کنید. بعد از تعیین ارزش ریالی سهم الشرکه غیر نقدی و ثبت آن در شرکتنامه، تمامی شرکا در برابر ارزش تعیین شده موظف هستند. هر یک از شرکا باید میزان حداقلی از سهم الشرکه داشته باشند. البته لازم نیست که این سرمایه در یک حساب معین بلوکه شود؛ همین که مدیرعامل اقرارنامه­ای مبنی بر دریافت کل سهم ارائه دهد کفایت می­کند؛ در غیر این صورت شرکت وجه قانونی ندارد. امروزه فعالان در حوزه ی صنعت و تجارت برای انجام بهتر امور خود و قانونی انجام دادن فعالیت های اقتصادی رو به ثبت شرکتها آورده اند. بر اساس قانون تجارت شرکتها به انواع مختلف تقسیم بندی می شوند.

 Th​is data h᠎as been g​en​erated by G᠎SA​ C ontent Generator DE MO.

 • مدیر عامل
 • الف) نماینده شخص حقیقی باشد
 • نداشتن محکومیت موثر کیفری
 • هر دو عضو شرکت باید از سهامداران باشند
 • گواهی پذیره نویسی
 • انتخاب نوع شرکتی که نیاز داری
 • آدرس و کد پستی شرکت

شرکت از اجتماع ۲ یا چند نفر شریک یا سهامدار و یا موسس با اهداف مشترک (معمولا تجاری) تشکیل می شود که بر اساس نوع آن اعضا یا شرکا سود حاصله را بین خود طبق اساسنامه تقسیم می کنند. تقاضا نامه، شرکتنامه و اساسنامه را همه اعضاء امضا کرده و ارائه دهند. تصمیم گیری مبنی بر تغییر اساسنامه شرکت نیز مبتنی بر رضایت شرکایی است که مالک بیش از سه چهارم سرمایه شرکت هستند و البته تعدادشان هم بیش از مابقی شرکا باشد. برای اتخاذ تصمیمات مختلف در شرکت، حضور و رضایت شرکایی که مالک بیش از نیمی از سرمایه شرکت هستند؛ الزامی است. این مجموعه ، با بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت حرفه ای، آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت، تنظیم قراردادهای حقوقی، ثبت صورتجلسات شرکت ها، ثبت علائم و نامهای تجاری را دارد. مجموعه امتیازات مذکور موجب موفقیت این شکل از شرکت در دنیای معاملات است. این ایدههای شما هستند که بیشتر از هر چیزی اهمیت دارند پس شما ایده پردازی کنید و رویاهایی را در باره اینکه میخواهید وب سایت شما چگونه باشد بپرورانید. تشخیص اینکه شرکتی ایرانی است یا خارجی چندان مشکل نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.